Święta Bożego Narodzenia to ten czas w roku, kiedy przebaczamy sobie błędy, otaczamy się wzajemną opieką i spędzamy cudowne chwile w otoczeniu najbliższych nam osób. Jest to także idealna pora, by wspomnieć tych, którym poszczęściło się w życiu nieco mniej. To właśnie ta ostatnia myśl przyświecała uczestnikom świątecznego epizodu show "Twoja twarz brzmi znajomo". Co zrobili?

Uczestnicy programu w niezwykły sposób uczcili święta

Świąteczna atmosfera na dobre zagościła również w obsadzie telewizji Polsat, która postanowiła zrobić dobry uczynek i podarować pewnej grupie niesamowity prezent.

Nadchodzące dni to w końcu najlepszy czas, by wspomóc podopiecznych Fundacji Polsat. To właśnie oni byli w centrum uwagi najnowszego epizodu, a uczestnicy dający na scenie popisy swoich umiejętności myślami byli tylko z chorymi dziećmi z Fundacji.

Niesamowitej atmosfery najnowszemu epizodowi nadał fakt, iż... wykonywano w nim jedynie świąteczne przeboje! Katarzyna Skrzynecka, Ewelina Lisowska, Czadoman, Gosia Andrzejewicz, Stefano Terrazzino, Adam Strycharczuk, Katarzyna Dąbrowska, Filip Lato i Marek Kaliszuk zmierzyli się w walce o wygraną wykonując m.in. takie hity jak "Last Christmas" czy "Winter Wonderland".

Ostatecznie jurorzy wyznaczyli nie jednego, a... czworo zwycięzców! Zostali nimi Adam Strycharczuk, Czadoman, Katarzyna Skrzynecka i Gosia Andrzejewicz. To właśnie oni otrzymali ogromny czek na kwotę 100 tysięcy złotych, który przekazali nigdzie indziej, jak właśnie na ręce Fundacji Polsat!

fot. youtube
fot. youtube

Taki gest z pewnością zostanie doceniony przez podopiecznych, którzy dzięki pieniądzom otrzymanym z programu będą mogli pozwolić sobie na nieco bardziej radosne święta. Odcinek przyniósł radość również widzom, którzy wraz ze swoimi ulubieńcami mogli nucić ulubione świąteczne hity.

Zobacz także: Zabawne potyczki Aleksandry Kwaśniewskiej z mężem. Internauci są wręcz oczarowani poczuciem humoru pary i uwielbiają ich

Pisaliśmy również o: Poruszające przemówienie żony Piotra Machalicy podczas jego ostatniej drogi. Te słowa sprawiają, że łzy same cisną się do oczu

Może cię zainteresować: Doda napisała testament. Internauci wręcz nie mogą uwierzyć, kogo w nim uwzględniła. Jej wpis wywołał prawdziwą dyskusję w sieci