Jak podaje portal "Fakt", nawet kiedy temperatury zaczynają mocno spadać, nie musimy rezygnować z eleganckich stylizacji, na co najlepszym dowodem jest strój byłej pierwszej damy, Jolanty Kwaśniewskiej. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego po raz kolejny dowiodła, że nawet w chłodne dni, w czasie prozaicznych zakupów można wyglądać szykownie.

Jolanta Kwaśniewska ikoną stylu

Jolanta Kwaśniewska od momentu jej zaistnienia w przestrzeni publicznej, stała się dla wielu Polek inspiracją. Była pierwsza dama miała okazję zapoznać się z zasadami rządzącymi modą i wcielić je w praktykę stając się synonimem stylu i elegancji.

Do dziś uznawana jest przez wiele osób za najbardziej elegancką pierwszą damę w historii naszego kraju. Gdziekolwiek się pojawi przyciąga spojrzenie. Nie inaczej było teraz, kiedy Jolanta Kwaśniewska wybrała się na zakupy do sklepu wnętrzarskiego. Jej stylizacja była z jednej strony ciepła, z drugiej zaś dobrze dobrana.

Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Plejada
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Plejada
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Plejada

Jolanta Kwaśniewska postawiła na czerń, którą przełamały kolorowe akcenty na ciepłej puchowej kurtce. W rozmowie z "Faktem", stylista gwiazd Jarosław Szado zwrócił uwagę na to, że była pierwsza dama śledzi bieżące trendy. Świadczyć ma o tym wybór "oversiz'owej" kurtki. Jednocześnie Szado zauważył, że motyw kwiatów nie do końca pasuje dojrzałej kobiecie i nad tym Kwaśniewska powinna popracować.

Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Super Stacja
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Super Stacja
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @Super Stacja

Szado dodał, że najlepszym elementem stylizacji Jolanty Kwaśniewskiej, są skórzana torebka i rękawiczki. Szczególnie ten ostatni element jest nieodzowny w czasie chłodów. Podejrzeć stylizację Jolanty Kwaśniewskiej możecie tutaj.

A jak wam podobają się stylizacje Jolanty Kwaśniewskiej?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Dowbor załamuje ręce. Prezenterka nie może uwierzyć w to, co się dzieje. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy jesteśmy świadkami czasów ostatecznych? Wierni są przerażeni tym, co dzieje się w jednym z kościołów. Co oznaczają te znaki

O tym się mówi: Tysiące Polaków mogą liczyć na 200 zł podwyżki. Zmiany wejdą w życie już od stycznia. Kto dostanie więcej pieniędzy