Ida Nowakowska na zdjęciu z początków kariery

Jak podaje portal "Jastrząb Post", na Instagramie pewnego aktora pojawiło się zdjęcie, na którym widać zarówno jego, jak i dwie małe dziewczynki, które wówczas czasami pojawiały się już w polskim show-biznesie. Mowa o Adamie Fidusiewiczu, Natalii Rybickiej i Idzie Nowakowskiej. Odgrywający rolę Stasia w filmie "W pustyni i w puszczy" Adam opublikował fotografię z 2001 roku. Mała Ida jest na niej nie do poznania.

Instagram

Okazuje się, że Nowakowska brylowała na ściankach już jako dziecko. Później pojawiła się w telewizji w programie "You Can Dance" i pomimo tego, że nie zdobyła pierwszego miejsca, pozostała na scenie i bardzo często występowała w mediach. W 2018 roku rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską i od tego momentu jest flagową prezenterką tej stacji, bowiem możemy zobaczyć ją zarówno w "Pytaniu na śniadanie", autorskim programie "Ameryka da się lubić" oraz na wszystkich festiwalach i koncertach.

Skąd w tak młodym wieku znała Adama Fidusiewicza? Ciężko nam odpowiedzieć na to pytanie. Musieli się jednak znać dobrze, ponieważ aktor na Instagramie wyznał, że podkochiwał się wówczas w małej Idzie.

A Wy poznaliście ją na zdjęciu sprzed lat?

Instagram

To również może Cię zainteresować: WYSOKOŚĆ EMERYTURY MOŻNA NAWET PODWOIĆ. SPOSÓB JEST ŁATWY, LEGALNY I MOŻE DOTYCZYĆ KAŻDEGO SENIORA

Zobacz także: CZARNA HERBATA. TEGO, CO MOŻESZ Z NIĄ ZROBIĆ, JESZCZE NIE WIEDZIAŁEŚ