Igor Herbut to niewątpliwie jeden z najbardziej utalentowanych polskich muzyków. Artysta zadebiutował z zespołem LemON w programie "Must Be The Music. Tylko Muzyka" w 2011 roku. Grupa zwyciężyła główną nagrodę i od tego czasu wciąż zaskakuje swoich fanów.

Igor Herbut zrobił karierę z zespołem LemON

LemON ma na swoim koncie 4 albumy: "LemON", "Scarlett", "Etiuda zimowa" i "Tu". Z kolei Igor Herbut oprócz sukcesów z zespołem odnosi także sukcesy solowe. Jego utwory tj.: "Wkręceni - nie ufaj mi", czy "Miłość jest wszystkim" podbiły serca słuchaczy.

Igor Herbut od lat tworzy zgrany związek z Małgorzatą Dec. W zeszłym roku wokalista zespołu LemON wraz ze swoją pa Szczęście związane z narodzinami syna zainspirowało artystę do stworzenia nowego utworu.

Tak powstała wyjątkowa piosenka "Jasny", która poruszyła pod koniec 2019 roku wszystkich internautów.

Wokalista zespołu LemON opublikował zdjęcie swojej ukochanej

Fani mogą jednak dość rzadko oglądać na instagramowym profilu Igora Herbuta zdjęcia z jego prywatnego życia. W ostatnim czasie wokalista zrobił jednak wyjątek i opublikował zdjęcie swojej ukochanej.

Naturalna Małgorzata Dec niezmiernie spodobała się internautom. Fani Igora komplementowali wygląd jego partnerki i życzyli parze wszystkiego co najlepsze.

Wśród komentarzy znalazły się również życzenia urodzinowe dla Małgorzaty Dec. Ukochana Igora Herbuta w piątek obchodziła swoje święto.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO