Już od połowy września trwa bój pomiędzy sławnym piłkarzen Robertem Lewandowskim a jego byłym menagerem Cezarym Kucharskim, który zarządał od gwiazdora piłkarskiego blisko 40 milionów złotych. Do tej pory nie doszło do porozumienia.
Cezary Kucharski, doradca Roberta Lewandowskiego, złożył zawiadomienie do warszawskiego urzędu skarbowego. Jego zdaniem piłkarz nieprawidłowo rozliczył się ze swoich polskich dochodów. Lewandowski odbija piłeczkę. Jak twierdzi, Kucharski chce wymusić od niego pieniądze.
O sprawie glosno jest takze u naszych sasiadow. "Der Spiegel" zarzuca Lewandowskiemu przekrety mające uniknąć placenia podatku. Jako nieprawidłowości niemieccy dziennikarze przedstawiają między innymi luksusowe podróże Roberta Lewandowskiego, które nie zgłaszane były do niemieckiego urzędu skarbowego. To nie koniec finansowych przekrętów. Dziennikarze ujawnili także sprawę pożyczki jaką Anna Lewandowska otrzyma od RL Managment. Okazuje się, że Lewandowska otrzymała dwa i pół 2,5 mln € których nigdy nie zwróciła. Ponadto kwota ta zniknęła z bilansu firmy.

Anna Lewandowska nie śpi po nocach. Chodzi o aferę wokół Roberta

Jak widać aferą finansową ogromnie przejęła się żona Roberta- Anna. Kobieta, ktora pojawila sie w roli swiadka zeznala prokuraturze, ze czuje sie dreczona przez Kucharskiego. Jak zwierzyla sie Lewandowska cala sytuacja wywoalal u niej strach, szczekosciski, bezsennosc a kiedy udalo sie zasnac - koszmary.
Ania martwi sie takze o Roberta, ktory ma sklonnosc do duszenia w sobie problemow. Jak dodala Robert byl przerazony cala sytuacją. Jak dodał Lewandowski, boi sie on o siebie i swoich bliskich.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI DLA SENIORÓW W POLSCE. WIADOMO JUŻ, ILE FAKTYCZNIE BĘDZIE WYNOSIĆ WALORYZACJA RENT I EMERYTUR W 2021 ROKU! JEST POTWIERDZENIE WICEMINISTRA

O tym się mówi w Polsce: WŚRÓD DZIECI POJAWIA SIĘ NOWA I BARDZO TAJEMNICZA CHOROBA. WIELU EKSPERTÓW PRZYZNAJE, ŻE MOŻNA MIEĆ ONA ZWIĄZEK Z PANDEMIĄ. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: CZY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ ZNÓW SZYKUJE SIĘ SKANDAL? BYŁA PARTNERKA JEDNEGO Z SYNÓW KRÓLOWEJ ELŻBIETY II OPOWIEDZIAŁA O ICH ZWIĄZKU