Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które wyemitowano na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią oglądają kolejną, siódmą już serię show.
Telewidzowie obserwują perypetie rolników poszukujących miłości oraz kandydatów na ich partnerów i partnerki nie tylko na ekranie, ale także poza nim – najpopularniejsi zyskują miano celebrytów i cieszą się zainteresowaniem także na długo po zakończeniu programu „Rolnik szuka żony”, innym zaś przypada tylko sezonowa popularność.

Największe skandale "Rolnika". Którzy z uczestników dali się zapamiętać na długo?

Bez watpienia jednym z uczestnikow, ktorych widzowie z pewnoscia zapamietali byl Seweryn z 6. edycji programu. Mezczyzna dal sie zapamietac jako niezdecydowany a jednoczesnie przebiegly mezczyzna. Zadna z uczestniczek milo nie wspomina kontaktu z Sewerynem.
Piąta edycja show takze posiadala swoja czarna owce. W programie „Rolnik szuka żony” Łukasz Sędrowski dal się poznać jako mężczyzna, który uwielbia kobiety. Udało mu się związać z jedną z uczestniczek, z która nawet się zaręczył. Niestety ich związek nie przetrwał. Piata edycja rowniez nalezala do Jana. Mezczyzna, ktory z lekcjami manier jak widac mijal się cale zycie, pozwolil sobie nawet na obłapianie swoich kandydatek.

Bez watpienia najwiekszy show aktualnej edycji zrobil Dawid. Wiadomość o tym, że Martyna zamierza opuścić program doprowadziła Dawida do płaczu. Sytuacja była o tyle niepokojąca, że Dawid po wyjściu z randki aż osunął się na kolana i zaczął szlochać. W tym czasie uczestniczka czekała na niego siedząc na schodach.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI DLA SENIORÓW W POLSCE. WIADOMO JUŻ, ILE FAKTYCZNIE BĘDZIE WYNOSIĆ WALORYZACJA RENT I EMERYTUR W 2021 ROKU! JEST POTWIERDZENIE WICEMINISTRA

O tym się mówi w Polsce: WŚRÓD DZIECI POJAWIA SIĘ NOWA I BARDZO TAJEMNICZA CHOROBA. WIELU EKSPERTÓW PRZYZNAJE, ŻE MOŻNA MIEĆ ONA ZWIĄZEK Z PANDEMIĄ. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: CZY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ ZNÓW SZYKUJE SIĘ SKANDAL? BYŁA PARTNERKA JEDNEGO Z SYNÓW KRÓLOWEJ ELŻBIETY II OPOWIEDZIAŁA O ICH ZWIĄZKU