Nie da się ukryć, że Ewa Drzyzga to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w naszym kraju. Najpopularniejszy program, który prowadziła czyli „Rozmowy w toku” był obecny na antenie przez szesnaście lat!

Pracowała dzień i noc

Jak informuje portal Super Express, Ewa Drzyzga od zawsze bardzo mocno poświęcała się swojej pracy I jak sama nie ukrywa – była pracoholiczką. Szczególnie mocno pokazuje to fakt, że kiedy dziennikarka pracowała w RMF FM to miała w siedzibie swój śpiwór, aby nie musieć tracić czasu na dojazdy.

Zaraz po tym jak kobieta wyszła za Marcina Borowskiego, para postanowiła mieć dziecko. Jednak ani pierwsza, ani też druga ciąża nie powstrzymały Ewy Drzyzgi od nieustannej pracy. Kobieta pracowała aż do samych porodów, a bardzo szybko po nich znów wracała do stacji.

– Wtedy Marcin tak naprawdę był sam. Nawet gdy byliśmy w domu, ja ślęczałam przy komputerze. I nie chodzi o godziny, które poświęcałam pracy, ale o zaangażowanie w nią – wyznała niegdyś dziennikarka.

Wiedziała, że musi przestać!

Jak się jednak okazuje, organizm dziennikarki miał nieco inne plany niż ona sama. W pewnym momencie stan zdrowia Ewy Drzyzgi zaczął się mocno pogarszać i chodziło tutaj zarówno o stan psychiczny, jak i fizyczny. Oprócz tego, że dziennikarka bardzo mocno przeżywała tragedie ludzi, którzy gościli w jej programie, to dodatkowo stres i nadmierna praca powodowały ogromne bóle kręgosłupa!

W 2016 roku zakończyła się emisja programu „Rozmowy w toku”. Obecnie dziennikarka jest współprowadzącą śniadaniówkę „Dzień Dobry TVN”. Jak sama sobie obiecuje, nigdy więcej nie pozwoli, aby tak mocno emocjonalnie zaangażować się w pracę.

Jak informował portal "Życie": RAFAŁ TRZASKOWSKI DOKONAŁ ZADZIWIAJĄCEGO WYZNANIA. PREZYDENT STOLICY OTRZYMAŁ NIEMIŁĄ NIESPODZIANKĘ. TO, CO POWIEDZIAŁ NA ŻYWO ZASKOCZYŁO WSZYSTKICH

Przypomnij sobie: NIE TEGO SPODZIEWAŁA SIĘ MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA! AKTORKA ZUPEŁNIE INACZEJ WYOBRAŻAŁA SOBIE NAJBLIŻSZĄ PRZYSZŁOŚĆ. NIE ZAMIERZA JEDNAK SIĘ PODDAĆ

Portal "Życie" pisał również: SYNEK MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ DUŻYM CHŁOPCEM! JAK ZNANA PRAWNICZKA SPĘDZA CZAS ZE SWOIM DZIECKIEM? SĄ NAJNOWSZE ZDJĘCIA STASIA