Nie da się zapomnieć, o ostatnich kontrowersjach, jakie wśród Polaków wywołała decyzja rządu dotycząca kwot, jakie miały zostać przekazane artystom w ramach wsparcia finansowego w czasie pandemii. Zdecydowana większość społeczeństwa była oburzona tak ogromnymi dotacjami!

Dotacje dla artystów wzbudziły sporo kontrowersji!

Po burzliwej reakcji Polaków i niezliczonej ilości komentarzy na temat niewłaściwej decyzji rządu, minister Piotr Gliński postanowił zawiesić wypłaty dotacji dla artystów i ponownie zweryfikować wnioski, które wpłynęły do ministerstwa.

Niedawno jednak, na portalu Pudelek pojawił się artykuł, który wskazuje na fakt, iż dotacje nadal są wypłacane, jednak wypłaty te i ich wysokości nie są nagłaśniane. Jaka jest prawda na ten temat?

Artystka zabrała glos na temat rządowej pomocy dla artystów

Ostatnio z dziennikarką portalu Jastrząb Post rozmawiała Izabela Trojanowska. Gwiazda zabrała głos także na temat rządowych dotacji. Jak sama przyznała, wielu artystów w dość dotkliwy sposób odczuło skutki pandemii. Zakazy koncertów czy też innych aktywności wpłynęły dość znacząco na ich budżet.

Nie mogę koncertować, moje koleżanki i koledzy nie mogą koncertować, a mamy jakieś zobowiązania, jak chociażby opłata mieszkania. Nie każdy ma oszczędności – wyznała Izabela Trojanowska podczas rozmowy z portalem Jastrząb Post.

Jak się jednak okazuje, już w przyszłym roku gwiazda postanawia zrealizować swoje ambitne plany. Izabelę Trojanowską zobaczymy bowiem w jury programu „The Voice Senior 2”. Co więcej, artystka planuje także wydanie swojej kolejnej płyty, jednak jest to uwarunkowane od tego, jak potoczy się dalej jej sytuacja finansowa.

Izabela Trojanowska / YouTube: Wirtualna Polska
Izabela Trojanowska / YouTube: Wirtualna Polska
Izabela Trojanowska / YouTube: Wirtualna Polska

Jak informował portal "Życie": MARCIN TYSZKA BYŁ MOCNO ZASKOCZONY TYM, CO WYDARZYŁO SIĘ PODCZAS JEGO WIZYTY W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: MARYLA RODOWICZ JEST NIE TYLKO ZNANĄ PIOSENKARKĄ, ALE TAKŻE SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ! CZYM ZAJMUJĄ SIĘ DZIECI GWIAZDY

Portal "Życie" pisał również: SYNEK MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ DUŻYM CHŁOPCEM! JAK ZNANA PRAWNICZKA SPĘDZA CZAS ZE SWOIM DZIECKIEM? SĄ NAJNOWSZE ZDJĘCIA STASIA