Jak podaje portal "Super Express", Magdalena Welc wygrała trzecią edycję programu "Mam talent" emitowaną na antenie TVN. 12-letnia wówczas Magdalena na swój pierwszy występ wybrała piosenkę "Nie żałuję" z repertuaru Edyty Geppert. Jak potoczyły się jej życie?

Magdalena Welc jak radziła sobie po zakończeniu programu

Po wygranej w "Mam talent", Magdalena Welc rozpoczęła naukę w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia w Lublinie. Zdecydowała się na klasę fletu poprzecznego. Przez rok brała również udział w zajęciach Akademii Teatralno-Wokalnej Jerzego Turowicza.

W 2011 roku uzyskała stypendium Stowarzyszenia Wspierania Talentów Dziecięcych "Art Pro" w Wejcherowie. To pozwoliło jej wydać swój pierwszy album, który nosił tytuł "Sianko na stół". Na płycie znalazły się kolędy i pastorałki, w tym dwie premierowe ("Sianko na stół" oraz "Babci zegar"). Wszystkie środki uzyskane ze sprzedaży płyty zostały przeznaczone na sfinansowanie warsztatów dla najbiedniejszych podopiecznych "Art Pro".

W 2015 roku ukazał się premierowy utwór Magdaleny Walc pod tytułem "Dziewczynka". Piosenka była dziełem Piotra Rubika i Jacka Cygana. Jej medialny powrót pod koniec tego ro wiązał się nie tylko z nagraniem teledysku do utworu "Babci zegar", ale także pojawieniem się w mediach społecznościowych.

Na Instagramie Magda Welc napisała, że trochę się u niej pozmieniało w tym czasie i stało się wiele dobrych rzeczy. Przyznała, że po latach przerwy ponownie nawiązała współpracę z Mariuszem Ostańskim, który stworzył jej debiutancki album "Sianko na stół". "Teraz czuję, jakbym wróciła do domu" - napisała artystka.

Spore zmiany zaszły również w wyglądzie Magdy. Z małej dziewczynki stała się piękną młodą kobietą. Zresztą zobaczcie sami!

Jak podoba się wam przemiana Magdy Welc?

To też może cię zainteresować: Wraca sprawa niewiarygodnie wysokich wypłat dla artystów! Czy Bayer Full oraz bracia Golec otrzymali już swoje zapomogi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Już niebawem na scenie obok Golec uOrkiestra pojawi się… Jan Paweł II. Jak to możliwe i co zaśpiewa papież

O tym się mówi: Już wiadomo, jaka pogoda nastanie w Boże Narodzenie i styczniu 2021! Czy uczniowie będą mieli białe ferie zimowe? Synoptycy podali najnowszą prognozę