Wiadomo już, że tegoroczne święta wśród członków rodziny królewskiej będą wyglądać zupełnie inaczej niż dotychczas. W ciągu ostatniego roku zaszło wiele zmian, które drastycznie wpłynęły na to, jak "royalsi" będą świętować Boże Narodzenie...

Jak będą wyglądać święta na królewskim dworze?

Rok 2020 przyniósł mnóstwo zmian nie tylko na świecie, ale i w życiu wielu rodzin. Jedną z nich okazała się być sama brytyjska rodzina królewska. Jak poszczególni członkowie spędzą tegoroczny świąteczny czas?

Jak już wiadomo, niemal wszyscy "royalsi" spędzą święta osobno. Królowa Elżbieta II wraz z księciem Filipem zdecydowali się na spokojne spędzenie Bożego Narodzenia na zamku w Windsorze. Ze względu na obecną sytuację oraz wiek monarchini, nie odwiedzi ich w te dni nikt z rodziny.

Syn Elżbiety, książę Karol, wraz ze swoją nową żoną Camillą Parker-Bowles spędzi świąteczny czas w Clarence House - oni również raczej nie mogą liczyć na pojawienie się pozostałych członków rodziny. Za to książę William i księżna Kate oraz ich dzieci - George, Charlotte i Louis - pozostaną w swojej posiadłości w hrabstwie Norfolk.

Pod znakiem zapytania, jak zawsze, stoją plany księcia Harry'ego i księżnej Meghan oraz ich synka Archiego. Jak donoszą brytyjskie media, niemal pewne już jest, że para święta spędzi poza granicami Wielkiej Brytanii, a do stołu zaproszona zostanie tylko matka Meghan. Dosyć skromny obraz świąt nie przeszkadza jednak rodzinie w zapalonych przygotowaniach do tych magicznych dni.

"Są bardzo zaangażowani i mają sporą frajdę, dekorując dom na Boże Narodzenie.Są szczęśliwi" - stwierdziła jedna z osób, które mają bliski kontakt z książętami.

Podczas ich przygotowań doszło jednak do nietypowej wpadki, która z pewnością zostanie zapamiętana na długo...

Książę Harry pracuje w... sklepie z choinkami?

Jak zrelacjonowali świadkowie sytuacji, książęca rodzina zdecydowała się na przedświąteczny zakup choinki. Mogłoby się wydawać, że to nic takiego - w końcu robi to co roku niemal każda rodzina. Harry i Meghan jednak zwykłą rodziną nie są - a jak się okazuje, nie każdy o tym wie...

Podczas wybierania idealnego drzewka w jednej z plantacji, Harry pomylony został z... pracownikiem owego sklepu! Sytuację opisał jeden z użytkowników Twittera:

"Była tam też inna rodzina, a ich rozpędzony i podekscytowany świętami synek przebiegł przez drzewa do Harry’ego i zapytał, czy on tutaj pracuje, zupełnie nie wiedząc, kto to jest".

Taka uraza z pewnością zostanie zapamiętana przez księcia, chociaż trzeba przyznać, iż było to całkiem zabawne.

Zobacz także: W domu Majdanów zapanowała już świąteczna atmosfera! Małgorzata Rozenek – Majdan pochwaliła się piękną choinką

Może cię zainteresować: Stanisław Bareja odszedł już dawno, ale pamięć po nim trwa nadal. Miejsce jego spoczynku jest niebywałe

Pisaliśmy również o: Czasem sława to zbyt wiele. Które polskie gwiazdy postanowiły porzucić karierę