Już od 17 lat telewizja Polsat organizuje mikołajkowy blok reklamowy. Przychód z reklam przeznaczony jest na Fundację Polsat, która wspiera chore i niepełnosprawne dzieci oraz pomaga ich rodzicom.

Telewizja Polsat ma do przekazania bardzo ważną wiadomość

Już dzisiaj o 18:45 wyemitowany zostanie na antenie Polsatu 17. Mikołajkowy blok reklamowy. Stacja zachęca do włączenia telewizorów i przyłączenia się do akcji. Ten mały gest może odmienić życie wielu dzieci.

Cały przychód z akcji trafia do Fundacji Polsat, która pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Dochód z reklam obliczany jest na podstawie wyników oglądalności, dlatego ważne jest, aby było jak najwięcej oglądających.

Pieniądze, które trafią do fundacji pomogą dzieciom w leczeniu i rehabilitacji. Jest to duża ulga dla rodziców, którzy często nie mają tak dużych sum na leczenie.

Mały gest może odmienić los wielu potrzebujących dzieci

W postać Świętego Mikołaja wcielił się w tym roku Piotr Gąsowski, który zastąpił Krzysztofa Kowalewskiego. Jak wyznał prowadzący show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", sama charakteryzacja trwała aż trzy godziny! Gąsowski sam nie mógł poznać się w lustrze. Mało tego, nie rozpoznał go nawet system rozpoznawania twarzy w telefonie.

Zarówno Piotr Gąsowski, jak i gwiazdy stacji Polsat gorąco zachęcają do wzięcia udziału w akcji. Jeden mały gest może odmienić los potrzebujących dzieci. Wystarczy włączyć Polsat o godzinie 18:45.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO