Chociaż była posłanka nie ma wielu okazji na to, by dzielić się szczegółami ze swojego prywatnego życia, to oddani wielbiciele bardzo chętnie słuchają, kiedy już zdarzy jej się co nieco ujawnić. Jedna z takich okazji miała miejsce w ostatnią sobotę, kiedy to Pawłowicz wyjawiła niespodziewany sekret na temat... swoich poranków.

Co Pawłowicz robi rano?

Kariera Pawłowicz w życiu publicznym trwa już od lat. Zasłynęła jako posłanka spod skrzydła Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie pełni rolę sędzi w Trybunale Konstytucyjnym. Największą rozpoznawalność przyniosły jej kontrowersyjne wypowiedzi na różne tematy, które przez wiele osób uznane zostały za mowę nienawiści.

Jednak pomimo swojego nieco dyskusyjnego wizerunku, nie ulega wątpliwości, że Pawłowicz ma także swoich oddanych fanów. Wlaśnie z nimi często dyskutuje w mediach społecznościowych, a także dzieli się swoimi przemyśleniami, opiniami, oraz - rzadziej - szczegółami z życia prywatnego. Ostatnia sobota wydała jej się jednak świetną okazją do podzielenia się z wielbicielami pewnym sekretem.

Przyczyną takiej decyzji byłej posłanki była... 29 rocznica powstania Radia Maryja. Jak się okazuje, słynna rozgłośnia Tadeusza Rydzyka jest popularna również w domu Pawłowicz! Potwierdziła ona ów fakt za pośrednictwem wpisu na Twitterze.

"29 lat Radia Maryja. Tę szkołę wiary i polskości słucham od 6.00 rano. SŁUCHAM i WSPIERAM. Życzę dalszych sukcesów i wytrwałości! Szczególnie dziś, gdy trzeba dawać świadectwo i polskiego Kościoła bronić" - napisała Pawłowicz w tę ważną dla ojca Rydzyka rocznicę.

Zobacz także: Jej kolorowe rajstopy i zbyt krótkie sukienki przykuwały uwagę mężczyzn. Co teraz porabia serialowa Kasia z "13 posterunku"

Może cię zainteresować: Zakończono zdjęcia do najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego. W "Weselu 2" wystąpi mnóstwo gwiazd

Pisaliśmy również o: Ważne słowa Jacka Kurskiego podczas finału "The Voice of Poland". Jedna z ważnych osób przechodzi ciężką chorobę