Aleksandra Woźniak jest niekwestionowaną pięknością, a w "13 posterunku" była ozdobą serialu". Świetnie sprawdziła się w komediowej roli Kasi, bez pamięci zakochanej w Czarku, posterunkowym, którego narzeczoną była Jolka, która parała się "jednym z najstarszych zawodów świata". W jej postać wcieliła się Dorota Chotecka.

Co teraz słychać u serialowej Kasi

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 13 Posterunek (@13.posterunek)

W Kasi z kolei zakochany był Arnold, w którego postać wcielił się Piotr Zelt. Ciekawym smaczkiem dla miłośników serialu "Janosik", była postać komendanta, w którego postać wcielił się odtwórca głównej roli w "Janosiku", Marek Perepeczko.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 13 Posterunek (@13.posterunek)

Komendant w swoim gabinecie miał powieszony na ścianie wizerunek Janosika.

Czym teraz zajmuje się Aleksandra Woźniak? Jak sama przyznała, porzuciła aktorstwo dla ukochanej psychologii, którą para się obecnie. Na swoim koncie na Facebooku opublikowała zaskakujące oświadczenie, które mogło wprawić wielu fanów aktorki w osłupienie.

Szanowni Państwo, informuję, że przestałam wykonywać zawód aktorki. Kilka lat temu odkryłam w sobie dużo większą pasję, jaką jest psychologia i z tą dziedziną wiążę swoja przyszłość. Nie będziecie mnie już Państwo mogli oglądać w nowych produkcjach na ekranie. W to miejsce będę się zajmować prowadzeniem terapii oraz warsztatów rozwojowych. Szczegóły znajdziecie Państwo na mojej nowej stronie. https://www.facebook.com/Psycholog-Aleksandra-Woźniak-Miszewska-109237394123647/ Dziękuję wszystkim moim Fanom za bezwarunkową życzliwość i trwanie przy mnie❤️❤️❤️

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ta modlitwa służy duchowej mądrości. Warto poznać jej słowa, by mądrość gościła w naszym życiu na co dzień

Zerknij: Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo ważny komunikat. Powinniśmy zastosować się do tych zaleceń