Agnieszka Włodaczyk chwali się w sieci nietypowym komplementem

Jak podaje portal "Pudelek", Agnieszka Włodarczyk stwierdziła, że skoro przez restrykcje nie może pracować w Warszawie, to chce spędzić zimowe miesiące w tropikach. Razem ze swoim dużo młodszym nowym ukochanym kupiła tzw. bilet w jedną stronę. Teraz wypoczywa na rajskich i długich wakacjach na jednej z indonezyjskich wysp.

Agnieszka, jak na rasową influencerkę przystało, publikuje na Instagramie mnóstwo zdjęć z nietypowego wyjazdu. Do tej pory pozowała na nich bez makijażu, jednak w końcu postanowiła się upiększyć i strzelić sobie porfesjonalną fotkę. O pomoc poprosiła ukochanego, który jednak miał inne zdanie na ten temat.

Chłopak celebrytki stwierdził, że wygląda ona ładniej w wersji naturalnej, czym Włodarczyk od razu pochwaliła się w mediach społecznościowych. Opublikowała zrobione przez niego zdjęcie, jednak w opisie pod nim zamieściła streszczenie historii z komplementem.

Ten moment, kiedy po 3 tygodniach postanawiasz się odrobinę "wylaszczyć", prosisz ukochanego o zrobienie zdjęcia i słyszysz "Kotku, jesteś ładniejsza bez makijażu". Chyba nie powinnam się obrażać. A jak jest w Waszych relacjach i z Wami samymi? W jakiej wersji lubicie siebie najbardziej? Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk/ Instagram: agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk/ Instagram: agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk/ Instagram: agnieszkawlodarczykofficial

To również może Cię zainteresować: JULIA WIENIAWA PRZYPADKIEM POKAZAŁA, JAK POPRAWIA RYSY TWARZY PODCZAS SESJI ZDJĘCIOWEJ. NAKLEIŁA SOBIE TAŚMĘ

Zobacz także: BARDZO WAŻNE ZMIANY W BIEDRONCE. SIEĆ SKLEPÓW ROBI KROK W DOBRĄ STRONĘ