Maffashion oraz Sebastian Fabijański przez długi czas nie chwalili się faktem, że spodziewają się dziecka. Jednak we wrześniu, kiedy chłopiec pojawił się na świecie, celebryci bardzo chętnie zaczęli dzielić się z fanami tym, co dzieje się w ich życiu od chwili, kiedy zostali rodzicami.

Maffashion pokazała swoje ciało dwa miesiące po porodzie

Maffashion nie ukrywa, że wraz z przyjściem synka na świat, życie pary radykalnie się zmieniło. Co więcej, celebrytka nie koloryzuje świata i od samego początku pokazuje także trudy macierzyństwa.

Co więcej, Maffashion od razu po porodzie pokazywała także, jak zmienia się ciało kobiety i nakłaniała młode mamy do tego, aby nie katowały się treningami, bowiem odstający brzuch po porodzie to normalna sprawa.

Maffashion. Screen: Pudelek
Maffashion. Screen: Pudelek
Maffashion. Screen: Pudelek

Jednak dziś, kiedy mały Bastian ma już ponad dwa miesiące, Maffashion pokazała nienaganną sylwetkę w samej bieliźnie. Fani blogerki są pod wrażeniem.

Fani byli zachwyceni idealnym wyglądem Maffashion

Blogerka jakiś czas temu opublikowała zdjęcia z sesji zdjęciowej, którą wykonał Wujaszek Lifestyle. Maff ubrana była w długi, czarny płaszcz, cienkie legginsy oraz krótki top, który idealnie eksponował płaski brzuch młodej mamy.

Teraz jednak Maffashion poszło o krok dalej i zaprezentowała swoje ciało w samej bieliźnie! Z krótkiego opisu o treści „Wracam” można wywnioskować, że blogerka wraca do pracy.

Od dłuższego czasu Maff współpracuje z marką Tezenis, a jej wizerunek jest wykorzystywany na plakatach i bilbordach w wielu krajach Europy.

Julia Kuczyńska. Źródło: plotek.pl
Julia Kuczyńska. Źródło: plotek.pl
Julia Kuczyńska. Źródło: plotek.pl

Jak się Wam podoba nienaganna figura Maffashion? Trzeba przyznać, że bardzo szybko wróciła do formy.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO