Nie ulega żadnej wątpliwości, że Michał Wiśniewski jest jednym z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej charakterystycznych piosenkarzy w naszym kraju. Dla wielu osób muzyk jest również bardzo kontrowersyjną postacią. Jak wyglądało jego życie tuż przed karierą?

Ciężkie dzieciństwo wokalisty

Jak informuje portal Lelum, Michał Wiśniewski nie miał łatwego dzieciństwa. Jego rodzice byli uzależnieni od alkoholu, a kiedy chłopiec miał 3 lata postanowili się rozwieść. Mały Michał trafił wtedy pod opiekę babci, a kiedy ta zmarła znalazł się w Domu Dziecka w Grotnikach.

Następnie młody Michał Wiśniewski przebywał w różnych rodzinach zastępczych. Kiedy miał 13 lat po raz pierwszy po wielu latach spotkał się ze swoim ojcem. Niestety mężczyzna dzień później popełnił samobójstwo.

Michał Wiśniewski jako młody chłopak wyjechał do Niemiec, gdzie uczył się gimnazjum, a dodatkowo chodził na zajęcia do tamtejszej szkoły muzycznej i uczył się gry na fortepianie.

W samą porę odkrył swój talent!

Po pewnym czasie zdecydował się jednak na powrót do ojczyzny. Wtedy też zaczął chwytać się różnorodnych zajęć, aby zarobić na swoje utrzymanie. Jak wiemy Michał Wiśniewski pracował na wysokościach oraz w hurtowni cebuli. Dodatkowo próbował także sił z własną działalnością – otworzył bowiem biuro tłumaczeń, jednak ten pomysł nie okazał się być zbyt dochodowy.

Nie da się ukryć, że Michał Wiśniewski w porę odkrył w sobie niesamowity talent i pasję do muzyki. To zapewniło mu ogromną karierę i rozpoznawalność, a także bardzo dobre dochody. Kto wie, jak potoczyłoby się życie wokalisty, gdyby nie rozpalił w sobie miłości do muzyki.

Jak informował portal "Życie":KRAKÓW: PRZEDSTAWICIEL KURII MÓWI O NIEOFICJALNYCH DECYZJACH W SPRAWIE ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH W TYM ROKU. JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ KOLĘDA W TEJ DIECEZJI

Przypomnij sobie: KRYSTYNA PAWŁOWICZ OPUBLIKOWAŁA DOŚĆ KONTROWERSYJNY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. WIELE OSÓB POCZUŁO SIĘ ZAŻENOWANYCH TYMI SŁOWAMI

Portal "Życie" pisał również: PIELĘGNIARKA POSTANOWIŁA POWIEDZIEĆ DOŚĆ I WYZNAŁA ZDUMIEWAJĄCĄ PRAWDĘ. JEJ WYPOWIEDŹ TO PRZTYCZEK W NOS DLA KORONASCEPTYKÓW. MOCNE SŁOWA