Ostatnie miesiące to z pewnością nie najlepszy czas dla Blanki Lipińskiej. Pisarka ma za sobą ciężkie rozstanie. Sprawy nie ułatwia fakt, ze pisarka i muzyk są osobami publicznymi i rana spowodowana rozstaniem ciągle jest rozdrapywana przez media. Prawo do zabrania głosu w sprawie och związku roszczą sobie także inne gwiazdy. Ostatnio spore zamieszanie wybuchło wokół słów Evy Minge.

Znana projektantka pozwoliła sobie na dorzucenie własnych pięciu groszy do sprawy rozstania Blanki i Barona. Niestety jej dosadne słowa nie spodobały się wszystkim. Zwłaszcza Blani.

Blanka Lipińska/screen Instagram @blanka_lipinska
Blanka Lipińska/screen Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska dostała kwiaty od Barona

Związek Blanki i Barona wybudzał wiele emocji. Portale plotkarskie chętnie pisały o tej z pozoru idealnej relacji. Kiedy doszło do rozstania, było one prawdziwym zaskoczeniem, które szeroko komentowano w mediach.

Jak przyznała Blanka ich relacje dalej są dobre. Okazuje się, ze Baron pamięta o wszystkim ważnych dla Blanki datach. Ostatnio „autorka kaszubskiego porno” pochwaliła się na Instagramie bukietem kwiatów, które otrzymała od byłego ukochanego.

Jak czytamy na Pudelku ich zerwanie może być kłamstwem. Zdaniem źródła para w dalszym ciągu się spotyka. Ostanio Baron przyjechał do niej do Puław i wręczył kwiaty, które pojawiły się potem w jej relacji. Kilka osób widziało Barona tego dnia w mieście. Jego auto nawet zastawiło samochód kuriera.

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: GRUPA OSZUSTÓW WYŁUDZIŁA PONAD 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH. ZOSTALI ZŁAPANI NA GORĄCYM UCZYNKU. NOWA METODA ZŁODZIEI, LEPIEJ JĄ ZNAĆ

O tym się mówi w Polsce: ŻAŁOBA I WIELKI SMUTEK W KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJI. JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ ZASŁUŻONYCH FUNKCJONARIUSZY, MARKA SWĘDRAKA NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS

O tym się mówi na świecie: PIELĘGNIARKA POSTANOWIŁA POWIEDZIEĆ DOŚĆ I WYZNAŁA ZDUMIEWAJĄCĄ PRAWDĘ. JEJ WYPOWIEDŹ TO PRZTYCZEK W NOS DLA KORONASCEPTYKÓW. MOCNE SŁOWA