Gwiazdy zarabiają na macierzyństwie

Jak podaje portal "Interia", w show-biznesie można zarobić dosłownie na wszystkim. Gwiazdy sprzedają swoją prywatność i reklamują wiele produktów za pośrednictwem mediów społecznościowych, a za wstawienie jednego posta na Instagramie otrzymują bardzo wysokie wynagrodzenie. Okazuje się, że na duży zarobek mogą liczyć wszystkie te znany kobiety, które są matkami. Promowanie akcesoriów dla dzieci przynosi ogromne zyski.

Dla Anny Muchy macierzyństwo jest prawdziwą żyłą złota. Aktorka prowadziła blog o nazwie "mamadu" i dodatkowo reklamowała produkty dla niemowląt oraz stworzyła linię ubrań dla dzieci. Udział w tych projektach zapewnił przelew na jej konto w kwocie 2 milionów złotych.

Ogromną sumę pieniędzy zarabia również Małgorzata Socha. Matka trójki dzieci nie pokazuje ich wizerunku w mediach społecznościowych, jednak chętnie promuje akcesoria skierowane dla najmłodszych. Miesięcznie na takiej działaności udaje jej się zdobyć nawet 900 tysięcy złotych.

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha

Agnieszka Kaczorowska, czyli serialowa Bożenka z "Klanu" będąc jeszcze w ciąży, założyła kanał na platformie Youtube. To właśnie tam publikuje filmiki na temat wychowywania dzieci i przygotowań do rodzicielstwa.

Na swojej córce wybija się również inna aktorka, która rzadko kiedy pojawia się w nowych produkcjach telewizyjnych. Mowa o Oldze Frycz. Celebrytka, odkąd została mamą, dodaje na Instagram zdjęcia swojego dziecka, a za każdy post sponsorowany otrzymuje minimum 15 tysięcy złotych.

Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram
Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram

Katarzyna Cichopek również zalicza się do tego grona popularnych matek, które chętnie wypowiadają się na temat rodzicielstwa. Aktorka napisała dwie książki, które wydane w 2010 i w 2011 roku były hitem sprzedaży w księgarniach. "Sexy mama" zarabiała wówczas około 100 tysięc złotych miesięcznie.

Katarzyna Cichopek. Źródło: Instagram.com
Katarzyna Cichopek. Źródło: Instagram.com
Katarzyna Cichopek. Źródło: Instagram.com

To również może Cię zainteresować: POLKI NIE ZOSTAWIŁY NA LEWANDOWSKIEJ SUCHEJ NITKI. NIE SPODOBAŁA IM SIĘ PEWNA RZECZ. O CO CHODZI

Zobacz także: KSIĄŻĘ HARYY PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. ODESZŁA WAŻNA DLA NIEGO OSOBA