Jak podaje portal "Wirtualne Polska", niespodziewanie zmarła lady Celia Vestey, przyjaciółka królowej Elżbiety II i matka chrzestna księcia Harry'ego. To kolejne ze smutnych doświadczeń młodszego syna księcia Karola, z jakim przyszło się mu zmierzyć w tym roku.

Niełatwy czas dla księcia Harry'ego

W lisopadzie media obiegła informacja, że Meghan poroniła drugą ciążę. Książę Harry miał bardzo mocn przeżyć stratę deugiego potomka, o czym wspominała w swoim bardzo emocjonalnym felietonie jego żona. To wstrząsające wyznanie zrobiło wrażenie na wszystkich, szczególnie na fanach rodziny królewskiej.

YouTube

Niestety to nie koniec ciężkich chwil dla księcia Harry'ego. Z informacji "Daily Telegraph" wynika, że w wieku 71 lat odeszła lady Celia Vestey, która nie tylko była bliską przyjaciółką królowej Elżbiety II i Karola, ale również matką chrzestną Harry'ego. Arystokratka zmarła w sobotę 28 listopada. Pogrzeb ma mieć charakter prywatny.

Lady Celia w 1995 roku przeszła udar, który był tak rozległy, że lekarze nie dawali jej specjalnych szans na powrót do zdrowia. Po tak poważnym udarze przeżywa zaledwie jeden na dziesięciu pacjentów. Arystokratka podkreślała, że siłę do życia daje jej mąż Samuel Vestey.

YouTube

Celia była jedną z sześciu rodziców chrzestnych, jakie wybrano dla Harry'ego. W gronie tym znaleźli się również książę Andrzej, lady Sara Chatto, Bryan Organ (malarz), przyjaciel księcia Karola - Gerald Ward oraz Carolyn Bartholomew, która była współlokatorką księżnej Diany.

Zaskoczyła was informacja, że książę Harry ma tak wielu rodziców chrzestnych?

To też może cię zainteresować: Królowa Elżbieta II już niebawem odda tron? Zaskakujące informacje z brytyjskiego tronu. Księżna Kate zareagowała natychmiast

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące informacje o stanie zdrowia lidera Pudelsów. Andrzej Bieniasz zmaga się z chorobą nowotworową. Potrzebna jest pomoc

O tym się mówi: Jedna z parafii ogłosiła niezwykłą promocję. Ceny za sakramenty zaskoczyły wszystkich