Jak podaje portal "Pomponik", królowa Elżbieta ma już 93. lata i coraz częściej spekuluje się, że już niebawem może oddać władzę. Do przekazania władzy miałoby dojść już niebawem, bo na 94. urodziny. Pojawiają się informacje, że w ostatnim czasie monarchinii nie czuje się najlepiej. Jej stanem najbardziej zmartwiona ma być księżna Kate. Dlaczego?

Co z królową Elżbietą?

Królowa Elżbieta nie mogła otatnio narzekać na nadmiar spokoju. Odejście Harry'ego i jego przeprowadzka do USA, skandale z księciem Andrzejem i epidemia kornawirusa dają się jej we znaki. Wiek królowej też nie poprawia sytuacji. Zdrowie i sprawność nie są już tak dobre, jak kiedyś.

Okazuje się, że w tym trudnym czasie królowa może liczyć na wsparcie członków swojej rodziny, ponoć najbardziej o królową Elżbietę martwi się żona jej wnuka, księżna Kate. To właśnie księżna Cambridge zareagowała od razu widząc, z jak dużą liczbą zmartwień przyszło się mierzyć Elżbiecie II.

YouTube

Przejęła wiele obowiązków królowej i stara się z nich wywiązać najlepiej, jak tylko może. Codziennie ma również dzwonić do królowej upewniając się, jak Elżbieta II się czuje. Jak wskazuje "New Idea", księżna Kate chciałaby, żeby królowa pozostała jak najdłużej zdrowa i sprawowała władzę najdłużej, jak będzie to tylko możliwe.

Magazyn dodaje również, że zachowanie księżnej Kate jest pełne szacunku, oddania i szczerości. Królowa, podobnie jak i cały dwór doceniają taką postawę żony księcia Williama. Jaskrawo kontrastuje ona z postawą Meghan, która postanowiła odciąć się w sposób definitywny od rodziny królewskiej.

YouTube

Wyobrażacie sobie na brytyjskim tronie kogoś innego niż królową Elżbietę II?

To też może cię zainteresować: Meghan Markle nie jest pierwszą osobą w rodzinie królewskiej, która otwarcie mówi o poronieniu. Kto zrobił to przed nią

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marta Kaczyńska ma szanse na spory majątek. Wszystko w rękach jej wuja. O czym mowa

O tym się mówi: Maseczki są już obowiązkowe w miejscach pracy. Rzecznik policji zapowiedział kontrole w zakładach sprawdzające czy pracownicy maja zakryty nos i usta