Ktoś krytykuje księżną Sussex za tak odważne oświadczenie, przypominając, że ona i jej mąż opuścili rodzinę królewską, aby chronić swoje życie osobiste przed natrętną uwagą opinii publicznej. Inni chwalą byłą aktorkę za podjęcie ryzyka mówienia o tym, co zwykle jest wyciszane i usunęli tabu z tego tematu.

Jednocześnie Megan nie była pierwszą kobietą w brytyjskiej rodzinie królewskiej, która otwarcie mówiła o swoim smutku. Tak więc wcześniej zrobiła to wnuczka królowej Elżbiety II Zary Tyndall, córka księżnej Anny.

Zara (z domu Phillips), która poślubiła gracza rugby Mike'a Tyndalla w 2011 roku, urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Mię, 17 stycznia 2014 roku. 30 listopada 2016 roku para ogłosiła przyszłe powiększenie rodziny. Jednak kilka dni przed Bożym Narodzeniem 2016 Zara doznała poronienia, o czym poinformowano publicznie.

W następnym roku pani Tyndall doznała drugiego poronienia, o którym następnie milczała. I wreszcie 18 czerwca 2018 roku urodziła się druga córka małżonków Lena. Wkrótce po urodzeniu Zara opowiedziała dziennikarzom „The Sunday Times” o tragediach, jakich doznała. Wtedy przyznała, że ​​miała dwa poronienia.

Zauważyła, że ​​trudno jej było dzielić się takimi osobistymi doświadczeniami. „Myślę, że trzeba przejść przez okres, w którym się o tym nie mówi, ponieważ rana jest wciąż zbyt świeża. Jednak, jak zwykle, czas jest świetnym uzdrowicielem ” - powiedziała Zara.

Zara i Mike Tindall

Trudną drogę do macierzyństwa przeszła również hrabina Wessex Sophie, żona najmłodszego syna królowej, księcia Edwarda. Sophie Rhys-Jones poślubiła księcia w czerwcu 1999 roku. W grudniu 2001 roku 37-letnia hrabina została przewieziona samolotem do szpitala z zagrażającą życiu ciążą pozamaciczną.

Sophie przeszła operację i straciła dziecko w wieku sześciu tygodni. Podczas gdy kobieta dochodziła do siebie w szpitalu, Prince Edward powiedział dziennikarzom o incydencie, nazywając to „najbardziej bolesną rzeczą, jakiej można doświadczyć”.

Dwa lata później synowa królowej urodziła córkę, Lady Louise Windsor. Dziewczyna urodziła się przedwcześnie. Sophie miała nagłe cesarskie cięcie, gdy była w ósmym miesiącu ciąży. Matka i noworodek doznały poważnej utraty krwi z powodu pęknięcia łożyska. W grudniu 2007 roku Sophie urodziła syna Jamesa, wicehrabiego Severn, również przez cesarskie cięcie.

Sophie i Prince Edward z dziećmi

Żona księcia Williama Kate Middletona, wszystkie trzy ciąże zakończyły się dobrze. Jednak za każdym razem księżna Cambridge doświadczała silnych nudności i wymiotów, stanu znanego jako nadmierne wymioty ciążowe.

Czasami jej objawy są tak nie do zniesienia, że ​​jedynym wyjściem jest przerwanie ciąży. Jednak Catherine odważnie zniosła wszystko. W 2013 roku urodził się książę Jerzy, dwa lata później — księżniczka Charlotte, a w 2018 roku — książę Louis.

Kate Middleton i Prince Louis

Tymczasem Buckingham Palace odmówił komentarza na temat poronienia Meghan Markle, nazywając to „sprawą głęboko osobistą”. Jednak osoba wtajemniczona mówi, że cała rodzina jest głęboko zasmucona tym, co się stało.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO