Ostatnio w mediach zrobiło się głośno o Edycie Górniak, a wszystko to za sprawą jej wypowiedzi dotyczących koronawirusa oraz szczepionki. Nie ulega wątpliwości, że gwiazda ma dość kontrowersyjne zdanie na ten temat.

Edyta Górniak nie wierzy w koronawirusa!

W swoich ostatnich wypowiedziach Edyta Górniak przekonywała, że pandemia koronawirusa to wymysł, a szpitale wcale nie są przepełnione. Według gwiazdy na szpitalnych łózkach leżą statyści.

Dodatkowo wokalistka wyznała, że nie przyjmie szczepionki przeciwko koronawirusowi, ani nie zdecycyduje się na zaszczepienie swojego syna, bowiem nie ma pewności, że taka szczepionka nie doprowadzi do śmierci.

Słowa piosenkarki wywołały ogromną burzę nie tylko wśród jej fanów! Na jej wypowiedź zareagowały osoby związane ze środowiskiem medycznym, które mocno skrytykowały szerzenie takich poglądów przez znaną osobę.

YouTUbe: Vogule Poland 24

Krzysztof Rutkowski zabrał głos w tej sprawie!

Jak informuje portal Super Express, głos na temat ostatniej wypowiedzi gwiazdy zabrał także Krzysztof Rutkowski. Jak się okazuje, znany detektyw sam chorował na koronawirusa, a jego stan był na tyle poważny, że przez kilka dni musiał być hospitalizowany.

– Edyta, zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca. Miałam COVID i trzy dni byłem w szpitalu – powiedział Rutkowski.

Detektyw dodał, że według niego leki, które mają potwierdzone działanie i pomagają powinny być zażywane przez społeczeństwo obowiązkowo! Rutkowski zaznaczył, że sam na pewno zaszczepi się nową szczepionką, jeśli ta tylko się pojawi.

Mężczyzna przestrzegł także gwiazdę, że skoro słuchają jej tysiące ludzi, to powinna nieco bardziej uważać na swoje słowa i nie jest uniknione, że jeśli ktoś, kto uwierzył w wypowiedź gwiazdy finalnie zakazi się koronawirusem, to zdecyduje się pozwać Górniak za szerzenie nieprawdziwych informacji!

Jak informował portal "Życie": JUREK OWSIAK ZBULWERSOWANY TYM, CO ZOBACZYŁ NA ULICACH PODCZAS PROTESTU KOBIET. SZEF WOŚP MA NAPRAWDĘ DOŚĆ. WYSTOSOWAŁ MOCNY KOMENTARZ

Przypomnij sobie: WARSZAWA: JUŻ NIEBAWEM NA ULICACH MIASTA ROZBŁYSNĄ ŚWIATŁA I OZDOBY ŚWIĄTECZNE. W TYM ROKU JEDNAK BĘDZIE ICH ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZAZWYCZAJ. O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: W ŻYCIU KRYSTYNY PAWŁOWICZ POJAWIŁA SIĘ MIŁOŚĆ? ZDUMIEWAJĄCE DONIESIENIA MEDIÓW! OBIEKTEM WESTCHNIEŃ BYŁEJ POSŁANKI PIS MA BYĆ MŁODY I ZNANY MUZYK