Brytyjczycy pokochali księżną Kate za jej naturalność i dobre serce. Wybranka księcia Williama jest zupełnym przeciwieństwem Diany Spencer – Kate respektuje wszelkie przyjęte w rodzinie królewskiej zasady i konwenanse i uchodzi za kobietę pełną elegancji, klasy i wyrafinowania.

Kate Middleton udowodniła, że jest zwykłą dziewczyną i nie przejmuje się opinią wielu osób

Kate Middelton nie przejmuje się opinią mediów i bardzo często powtarza swoje stylizacje. Ostatnio wystąpiła w sukience, którą miała na sobie również w 2012 roku.

Mało tego, tą samą kreację miała na sobie również mama księżnej, Carole Middleton. Prawdopodobnie Kate pożyczyła ją właśnie od niej. Carole wspomnianą suknię ubrała w 2010 roku.

Trzeba przyznać, że podejście Kate Middleton do mody jest bardzo zdrowe i zasługuje na pochwałę. Kobieta udowadnia, że nie należy kupować nowej kreacji na każde większe wyjście.

Prosta i elegancka sukienka w odcieniu granatu bardzo spodobała się nie tylko rodzinie Middleton’ów, ale również internautom. Byli oni zachwyceni wyglądem Kate.

Carole Middleton. Źródło: plotek.pl
Carole Middleton. Źródło: plotek.pl
Carole Middleton. Źródło: plotek.pl

Kate Middleton była w czterech związkach

Ostatnio na jaw wypłynęły całkiem nowe, nieznane prędzej fakty o Kate Middleton. Chodzi o jej byłych partnerów.

Przed poznaniem księcia Williama Kate Middleton była w trzech poważnych związkach. Byli to: Willem Marx – popularny brytyjski dziennikarz i prezenter telewizyjny, Henry Roopner oraz Rupert Finch – ceniony w Londynie radca prawny.

Książę William opowiedział o swojej traumie na wizji, źródło: Radio ESKA
Książę William opowiedział o swojej traumie na wizji, źródło: Radio ESKA
Książę William opowiedział o swojej traumie na wizji, źródło: Radio ESKA

Czwartym – i obecnym – partnerem Kate Middleton jest książę William. Internauci są jednak zgodni co do jednego – każdy z mężczyzn był w jakimś stopniu podobny do Williama!

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO