Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

Córka Donalda Tuska jest związana ze Stanisławem Cudnym, z którym ma córeczkę. Blogerka nie pokazuje jednak swojej pociechy w mediach.

Mieszkanie Kasi Tusk wygląda wyjątkowo

Kasia Tusk od lat pokazuje się w mediach jako znawczyni dobrego stylu i widać, że niezwykle wielką uwagę przykłada nie tylko do sposobu ubierania i całego wizerunku, ale ogromnie ważny jest dla niej również wystrój mieszkania.

Kasia Tusk. Źródło: Instagram
Kasia Tusk. Źródło: Instagram

Mieszkająca na co dzień w Sopocie córka byłego premiera, Donalda Tuska od blisko dekady pokazuje w mediach społecznościowych, ile znaczy dla niej przytulne, domowe wnętrze, w którym może poczuć się bezpiecznie.

Internauci oszaleli z zachwytu

Fanki blogerki chętnie naśladują jej styl i sposób aranżacji pomieszczeń. Na najnowszych zdjęciach na Instagramie możemy zobaczyć zmiany, jakie zaszły w dekoracji jej mieszkania.

Trzeba przyznać, że jej mieszkanie wygląda niczym na zdjęciach z branżowego magazynu o tematyce wnętrzarskiej. Widać, że Kasia Tusk zakochana jest w jasnych kolorach i takie są również wszystkie pomieszczenia w jej domu.

Chcąc urozmaicić wygląd apartamentu nad morzem Kasia Tusk wraz z nastaniem letniej pory postanowiła zmienić dodatki we wnętrzach. Metamorfoza znalazła się na Instagramie ku uciesze fanek.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO