Wspaniałe wieści dla wszystkich fanów muzyki disco polo! Zenon Martyniuk właśnie wydał całkiem nową piosenkę! Utwór lidera zespołu “Akcent” robi prawdziwy szał w sieci. Muzyk śpiewa o miłości. Okazuje się, że nie dotyczy to jego żony! O co chodzi?

Jak wszyscy wiedzą, Zenon Martyniuk jest jednym z najbardziej uwielbianych przez tysiące Polaków muzykiem wykonującym muzykę disco – polo. Wokalista należy do zespołu „Akcent”, a ich utwory są znane i śpiewane niemalże przez wszystkich, zarówno starszych, jak i młodszych.

Jedna z najpopularniejszych piosenek Zenona Martyniuka nosi tytuł „Przez Twe oczy zielone”. Ten hit zna i nuci niemal każdy fan muzyki disco polo!

Popularność gwiazdora wraz z upływem lat jest coraz większa, od lat jest na szczycie, aktualnie zaś przeżywa drugą młodość i prawdziwy rozkwit kariery. Na swoim koncie ma aż 17 płyt, jednak najbardziej znane stały się „Przekorny los” oraz „Zaczarowana wyspa”, czyli dwa ostatnie krążki. Każda z tych płyt zdobyła status diamentowej, co oznacza, że sprzedano ponad 150 tysięcy tych albumów.

Nowa piosenka to prawdziwy hit!

Najnowsza piosenka Zenka Martyniuka zatytułowana jest “Nie wolno zabić tej miłości” i opowiada o pewnej kobiecie, którą autor darzy owym uczuciem. W teledysku muzyk przedstawiony został jako swoja młodsza wersja i pojawia się tam wraz z młodą kobietą.

Na koniec wręcza jej bukiet róż i wraz z nią odchodzi. Fani, znający przeszłość Martyniuka doskonale wiedzą, że pierwszą miłością mężczyzny była niejaka Sylwia - spekulują, że to właśnie o niej śpiewa gwiazdor, wspominając młodzieńcze lata. Czy tak jest?