Niemalże wszyscy Polacy swego niegdyś tę kobietę – za czasów niezwykle popularnego programu rozrywkowego „Idol” robiła ogromne wrażenie, wszyscy zapowiadali jej wielką karierę i sukces w całym kraju, a może nawet o zasięgu międzynarodowym. Tak się jednak nie stało, a słuch po wschodzącej gwieździe bardzo szybko zaginął… Co dziś dzieje się zatem z Eweliną Flintą?

Czasy programu „Idol” są już bardzo dawno za nami – mimo iż wydawać by się mogło, że było to całkiem niedawno. Program rozrywkowy emitowany był w latach 2002 – 2005, zatem minęło już kilkanaście lat!

Ewelina Flinta. Źródło: pudelek.pl
Ewelina Flinta. Źródło: pudelek.pl
Ewelina Flinta. Źródło: pudelek.pl

Są gwiazdy, które dzięki udziałowi w nim osiągnęły prawdziwy sukces, jednak wiele osób zostało po prostu zapomnianych… Jedną z takich osób jest właśnie Ewelina Flinta. Co dziś dzieje się z wschodzącą wówczas gwiazdą? Dlaczego słuch o niej zaginął?

Co dzieje się z Eweliną Flintą – niegdyś wschodzącą gwiazdą?

Ewelina Flinta wystąpiła w programie „Idol” w roku 2002. Dzięki swojemu talentowi wokalnemu i charakterystycznie zachrypniętemu głosowi wszyscy zwiastowali jej ogromną karierę – tak się jednak nie stało.

Ewelina Flinta
Ewelina Flinta
Ewelina Flinta

Kobieta wydała dwie płyty, jednak już w roku 2005 nagle odeszła w cień, a jej kariera zakończyła się.

W ostatnim czasie Ewelina Flinta pokazała się w stacji TVN

W ostatnim czasie Ewelina Flinta pojawiła się w programie „Dzień dobry TVN”. Opowiadała tam o kampanii „Sounds Like Women”, która miała swój początek w zeszłym roku.

Ewelina opowiadała o tym, że kampania ma zwalczać nierówności, które stale dotyczą kobiet. Przemoc domowa, fizyczna, seksualna i nierówności cały czas dotykają kobiety.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO