Najnowsze informacje o Barbarze Kurdej – Szatan. Aktorka w jednym z udzielonych ostatnio wywiadów wyjawiła, czy zamierza powrócić na plan kultowego serialu “M jak Miłość”. Fani czekają na tę informację z niecierpliwością! Co takiego zatem powiedziała?

Jak powszechnie wiadomo, Barbara Kurdej – Szatan należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorek. Jej liczne występy w serialach, a także filmach pełnometrażowych sprawiły, że kobieta zyskała naprawdę duże grono fanów.

Aktorka jest uwielbiana przede wszystkim ze względu na swoją osobowość, poczucie humoru i – przede wszystkim – dystans do samej siebie i świata. Aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych ukazując chwile zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego – na Instagramie obserwuje ją aż 1,3 miliona osób! Wow, to naprawdę dużo!

Barbara Kurdej – Szatan niedawno przywitała na świecie syna, Henryka, którego wizerunek również chętnie przedstawia w sieci. Fani są zachwyceni dzieckiem i wspierają aktorkę na każdym kroku.

Czy fani ponownie ujrzą ją w “M jak Miłość”?

Od narodzin chłopca minęły dwa miesiące, a fani zaczęli zastanawiać się, kiedy i czy kobieta powróci na ekrany telewizorów. Barbara Kurdej – Szatan postanowiła więc wypowiedzieć się na ten temat.

Okazuje się, że aktorka wróci do “M jak Miłość” i to już niebawem!

- W styczniu wracam na plan "M jak miłość". Cieszę się, że produkcja dała mi możliwość powrotu wtedy, kiedy wspólnie to ustaliliśmy. - poinformowała.