Agnieszka Chylińska podczas publicznych wystąpień i wywiadów stara się emanować dobrą energią. Bardzo chroni swoją prywatność, dlatego wiele informacji o samej wokalistce oraz jej najbliższych pozostaje niepotwierdzonych.

Co jakiś czas zdobywa się jednak na momenty szczerości. Ostatnio wyznała m.in., że jej ogromnym problemem była depresja, która mocno wyniszczyła jej organizm.

Agnieszka Chylińska. Źródło: Instagram
Agnieszka Chylińska. Źródło: Instagram

Agnieszka Chylińska jako mama zmaga się z problemami

Zapewne większość z nas pamięta słowa Agnieszki Chylińskiej, która przyznała, że „macierzyństwo solidnie jej dokopało”. Nikt jednak nie wiedział, z czym tak naprawdę musiała się mierzyć.

Super Express przypomina, że wiele celebrytek żali się na mniejsze lub większe problemy, które mają jako matki. Agnieszka Chylińska opowiedziała bardziej szczegółowo o sytuacji prywatnej dopiero podczas walki kobiet o swoje prawa.

Wtedy to ujawniła, że ma dwoje dzieci „specjalnej troski”. Nie podała konkretnych nazw chorób, jednak gdy fani połączyli kropki – jej wyznanie z książką, którą napisała – zrozumieli, o co może chodzić.

Agnieszka Chylińska /Instagram @top.management.official
Agnieszka Chylińska /Instagram @top.management.official

Chylińska nie mówi wiele o dzieciach i absolutnie nie pokazuje ich publicznie. Wyznała jednak, że dwie z jej pociech są niepełnosprawne i radzi sobie tylko dzięki prywatnym placówkom, na które może sobie pozwolić. Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego była zbulwersowana – wszak kobiety nie mogą być zmuszane do rodzenia chorych dzieci, nie każda jest w stanie psychicznie znieść taki heroizm i później podołać opiece nad dzieckiem specjalnej troski.

Agnieszka Chylińska dała kobietom pełne wsparcie. Nie ujawniła wprost, na co chorują jej dzieci, jednak zdaje się, że to jasne.

W książce, którą napisała, Agnieszka Chylińska przedstawiła bohatera chorego na autyzm. Fani i dziennikarze przypuszczają, że na tym właśnie polega niepełnosprawność jej dzieci.

To też może cię zainteresować: URZĘDNICY DOKŁADNIE PRZEŚWIETLAJĄ MAJĄTEK I DOCHODY. PRZEWIDZIANO KARY DLA TYCH, KTÓRZY UCHYLĄ SIĘ OD ODPOWIEDZI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI W SPRAWIE FOTOREPORTERA, KTÓRY ZOSTAŁ POSZKODOWANY PODCZAS MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI. WSZCZĘTO POSTĘPOWANIE, SPRAWĄ ZAJMUJE SIĘ PROKURATURA

O tym się mówi w Polsce: BARDZO MOCNE SŁOWA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO NA TEMAT JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. CZY KONFLIKT POMIĘDZY POLITYKAMI ZNÓW PRZYBIERZE NA SILE

O tym się mówi na świecie: JAK OBECNIE WYGLĄDA NAJPIĘKNIEJSZA DZIEWCZYNKA NA ŚWIECIE? W OSTATNIM CZASIE MOCNO SIĘ ZMIENIŁA

Z życia gwiazd: OSTRE SŁOWA MENADŻERA KAMILA BEDNARKA, OBRAZIŁ WIELU ARTYSTÓW I DZIENNIKARZY? WOKALISTA MIERZY SIĘ Z FALĄ KRYTYKI PO OTRZYMANIU DOTACJI, O CO CHODZI