Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Barbary Kurdej-Szatan nie ma powodów do zmartwień

Prywatnie aktorka to żona Rafała Szatana, który również działa w show-biznesie z niemałym powodzeniem.

Basia co jakiś czas informuje swoich fanów o tym, co u niej słychać, przez nowe posty oraz zdjęcia w mediach społecznościowych. Pamięta jednak o tym, by nie pokazywać zbyt wiele prywatności i zachować co nieco dla siebie i najbliższych.

Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram
Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram
Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram

Okazuje się, że może zgarnąć całkiem sporą sumę za post w mediach społecznościowych. Ile może zarobić popularna aktorka?

To nieprawdopodobne, ile zarabia popularna aktorka

Barbara Kurdej-Szatan nie ma powodów do zmartwień. Wielu aktorów przeżywa obecnie kryzys spowodowany pandemią – wstrzymane są nagrania do seriali, czy filmów, oraz nie odbywają się przedstawiania teatralne.

Na szczęście Barbara Kurdej-Szatan nie ma tych problemów. Konto aktorki na Instagramie obserwuje bowiem kilkaset tysięcy osób. Z tego powodu bardzo chętnie reklamodawcy nawiązują z nią współpracę.

Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram @kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram @kurdejszatan

Jak zdradza informator „Super Expressu”, za wrzucenie jednego posta w mediach społecznościowych Barbara Kurdej-Szatan może zarobić nawet 50 tysięcy złotych. A takich postów wrzuca w ciągu miesiąca nawet kilka.

Dzięki temu znana aktorka ma dodatkowe źródło dochodu, które czasem przewyższa płacę za rolę w niejednym serialu, czy filmie.

Barbara Kurdej-Szatan z synem (fot. Instagram)
Barbara Kurdej-Szatan z synem (fot. Instagram)

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO