Chociaż Przemysław Czarnek nie piastuje urzędu ministra zbyt długo, to jest już rozpoznawalny wśród wszystkich Polaków. Stało się to głównie za sprawą wypowiedzi, które przez wielu uznawane były za kontrowersyjne, a nawet skrajnie radykalne. Dziwić może więc, że tak zagorzały polityk posiada... dosyć szczęśliwe życie miłosne.

Tajemnica małżeństwa Czarnka

Lubelski polityk już od początku swojej szerszej kariery budzi ogromne kontrowersje. Chociaż ministrem edukacji i nauki został niedawno, bo w zeszłym miesiącu, to już wcześniej słychać było głosy sprzeciwiające się jego karierze w rządzie.

Pomimo opinii, z jakimi spotyka się osoba ministra, sam Czarnek może cieszyć się całkiem udanym życiem prywatnym. Od lat jest, między innymi, w szczęśliwym małżeństwie z Katarzyną Czarnek. Zdecydował się opowiedzieć więcej o kulisach ich związku. Naprawdę robią one wrażenie.

Wszystko zaczęło się przez przypadek. Jak wielu studentów, młody Czarnek w przerwach od nauki decydował się na wyjazdy za granicę, które pozwalały mu zarobić nieco więcej niż w Polsce. Przyszły minister dorabiał sobie pracując w jednym z włoskich hoteli. Nie miał pojęcia, że to właśnie podczas pracy pozna swoją przyszłą żonę.

Katarzyna pochodziła z tej samej okolicy co Czarnek - do Włoch jeździła nawet tym samym autobusem. Ich drogi zetknęły się jednak dopiero na południu. Minister edukacji w jednym ze swoich filmików na Youtubie opowiada, jak udało mu się poznać ukochaną.

Polityk wspomina, że nie poznali się z żoną na wczasach, ale podczas pracy. Kiedy on pracował w jednym hotelu, jego przyszła żona dorabiała sobie w restauracji w hotelu obok. Właśnie tam po raz pierwszy się spotkali.

"Ja już tam byłem trzeci lub czwarty rok z rzędu. Kasia przyjechała pierwszy raz i od razu bardzo mi się spodobała. Ale ja byłem typem chłopca bardzo nieśmiałego, więc trochę to trwało zanim bliżej się poznaliśmy i później, po powrocie do Polski zaczęliśmy się spotykać jako para" - opowiada Czarnek.

Dzisiaj Przemysław i Katarzyna już od lat są małżeństwem. Doczekali się nawet dwójki dzieci - Julki i Mateusza. Nikt nie spodziewał się jednak, że za ich rodziną stoi tak romantyczna historia.

Zobacz także: W Porcie Praskim ma powstać kościół jak z przyszłości. Projekt wzbudził ogromne emocje

Może cię zainteresować: Pawlak z "Samych swoich" nie miał łatwego życia. Fani nie mieli pojęcia, jak druzgocące wydarzenia spotkały jego rodzinę

Pisaliśmy również o: Zaskakujące wyznanie byłego kochanka Maryli Rodowicz. Tego się po niej nie spodziewaliśmy