Matylda Damięcka straciła członka rodziny przez koronawirusa

Jak podaje portal "Pikio", Matylda Damięcka pochodzi ze znanej artystycznej rodizny. Kobieta, choć niegdyś jak brat, ojciec, wujek i kuzyni trudniła się aktorstwem, aktualnie tworzy grafiki komputerowe, którymi komentuje obecny świat i wszystkie aktualne sprawy polityczno-społeczne w Polsce. Tym razem jej wpis na instagramowym koncie dotyczy czegoś innego i jednocześnie wzrusza do łez.

Damięcka przekazała internautom bardzo smutne wieści. Walkę z COVID-19 przegrał jej ukochany dziadek Edward Stankiewicz.

Nasz Edzio, Edulek jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim. Edward Stankiewicz, inżynier konstruktor, dyplomata. Napisał książkę o krajach, których już nie ma, o kształcie, w jakim je poznał, o Afganistanie, Libii i Iraku. Nie zdążył jej wydać. Będzie nam cię brakować, a książkę przysięgam, wydamy. Matylda Damięcka

Artystka zaznaczyła, że ma dość teorii wszystkich koronasceptyków, którzy wyrażają swoje zdanie na jej profilu, dlatego zaapelowała, by wszyscy, którzy uważają, że pandemia jest wymyślonym tworem, przestali ją obserwować w mediach społecznościowych.

Jego serce przegrało walkę z tą cudowną nieistniejącą chorobą. Wszyscy aktywnie walczący sceptycy radzę łaskawie opuścić moje instagramowe włości. Starałam się was tolerować i nie atakować tematyką covidową, ale chyba mi się chwilowo odechciało. Ot taka niekonsekwentna w tej całej tolerancji jestem. Matylda Damięcka

To również może Cię zainteresować: POGODA. MOGĄ POJAWIĆ SIĘ OSTRZEŻENIA I NIESPODZIEWANE ZMIANY POGODOWE

Zobacz także: JAROSŁAW GOWIN WYGADAŁ SIĘ PODCZAS WYWIADU W POLSACIE W SPRAWIE OBOSTRZEŃ. POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI