Jak podaje portal "Pikio", Daniel Martyniuk po raz kolejny zaszokował internautów. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie, które wywołało wśród jego wielbicieli poruszenie. Wszyscy zastanawiają się, czy młody Martyniuk ponownie powie sakramentalne "tak"?

Zaskakujące zdjęcie Daniela Martyniuka

Daniel Martyniuk lubi o sobie przypomnieć. Tak było i tym razem. Na profilu w mediach społecznościowych syn Zenka Martyniuka zamieścił zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie. Wielu obserwatorów Daniela zadaje sobie pytanie, czy już niebawem ponownie stanie na ślubnym kobiercu?

Pod koniec września zakończyło się jego dość krótkie małżeństwo z Eweliną Golczyńską, z którą doczekał się córeczki. Tuż po rozwodzie zarówno Daniel, jak i jego mama nie szczędzili pod adresem Eweliny przykrych słów i oskarżeń. Trochę minęło za nim wszystko ucichło. Daniel Martyniuk zadeklarował, że chce utrzymywać z byłą partnerką przyjazne stosunki i być dobrym ojcem.

YouTube

Doniesienia medialne wskazują, że rodzice zdecydowali się odciąć Daniela Martyniuka od pieniędzy. Ma to pomóc w okiełznaniu awanturniczego temperamentu młodego Martyniuka. Dostaje jedynie pieniądze na jedzenie. "Jastrząb Post" donosi, że syn króla disco polo odbywa zasądzone prace społeczne, choć miejsce ich odbywania pozostaje tajemnicą.

Daniel Martyniuk zakochany

Plotki wskazują, że Daniel Martyniuk jest ponownie zakochany. Jego serce miała skraść ponownie jego była dziewczyna Faustyna. Niestety za jego wybranką ma nie przepadać Danuta Martyniuk. Jej niechęć ma mieć poważne uzasadienie, choć nie wiadomo jakie.

Być może Danuta będzie zmuszona zaakceptować nową wybrankę syna, który na IstaStory wrzucił zdjęcie "cadilaca el dorado do ślubu". Czyżby Daniel Martyniuk dawał w ten sposób do zrozuienia, że jest gotowy na kolejne małżeństwo? Czas pokaże.

pikio.pl

Jak myślicie, co oznacza zdjęcie zamieszczone przez Daniela?

To też może cię zaiteresować: Pojawiło się rozporządzenie w sprawie Wigilii i Bożego Narodzenia. Polacy dowiedzieli się, w ile osób będą mogli zasiąść do świątecznego stołu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kto miał być gospodarzem Milionerów? Produkcja nie miała w planach Huberta Urbańskiego

O tym się mówi: Episkopat wystosował ważny komunikat do wszystkich wiernych w Polsce. Zachęcił w nim do przyjścia do kościołów. Jest jednak niezwykle istotny warunek