Michał Szpak kończy dziś 30 lat. Nie ulega wątpliwości, że jak na ten wiek muzyk osiągnął w swoim życiu naprawdę wiele. Czy w realizacji jego marzeń pomagali mu najbliżsi?

Rodzina rozpaliła w nim miłość do muzyki!

Znany muzyk nigdy nie ukrywał, że rodzina jest dla niego niesamowicie ważna. Jak się okazuje, miłością do muzyki zaraziła Michała jego mama. Kobieta gra na gitarze, a ponadto śpiewa także w chórze.

Michał Szpak nie jest jedynakiem. Ma starszego brata oraz dwie siostry. Tylko brat muzyka odciął się od rodzinnej pasji i został ratownikiem medycznym. Obie siostry także wybrały karierę muzyczną. Starsza jest śpiewaczką operową, natomiast młodsza stawia pierwsze kroki jako młoda piosenkarka.

Muzyka poznaliśmy przede wszystkim dzięki jego sukcesowi w programie „X-Factor”. Przypomnijmy, że w 2011 roku Michał Szpak zajął w popularnym talent show drugie miejsce! Wtedy to właśnie jego kariera zaczęła niesamowicie szybko się rozwijać.

Ogromne sukcesy artysty!

W 2015 roku niesamowitą popularnością cieszyła się piosenka „Real Hero” a jeszcze w tym samym roku Michał Szpak wydał płytę „Byle być sobą”, która doczekała się platyny.

W 2016 roku muzyk reprezentował nasz kraj na Eurowizji, gdzie udało mu się zdobyć wysokie, ósme miejsce. W 2018 roku pojawiła się natomiast druga płyta muzyka „Dreamer”.

Michał Szpak oprócz nieustannego rozwoju swojej muzycznej kariery oddaje się także innym zajęciom. Przypomnijmy, że od trzech lat zasiada w jurorskim fotelu w programie „The Voice od Poland”!

Z okazji urodzin nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć dalszych tak dużych sukcesów oraz spełnienia wszystkich marzeń!

Jak informował portal "Życie": MARYLA RODOWICZ WRÓCIŁA DO PEŁNI SIŁ, PO ZAKAŻENIU KORONAWIRUSEM! GWIAZDA NATYCHMIAST UDAŁA SIĘ PO SWÓJ ULUBIONY SMAKOŁYK

Przypomnij sobie: WARSZAWA: MIESZKAŃCY DOKONALI JUŻ WYBORU. W PROJEKCIE BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WYBRANO ŁĄCZNIE 63 PROJEKTY, KTÓRE NIEBAWEM ZACZNĄ BYĆ REALIZOWANE

Portal "Życie" pisał również: APOLONIUSZ TAJNER ZDRADZIŁ, KOGO WIDZI JAKO SWOJEGO NASTĘPCĘ. KTO ZOSTANIE SZEFEM PZN ZA DWA LATA? MOCNE SŁOWA PREZESA POLSKIEGO ZWIĄZKU NARCIARSKIEGO