Fryzjer największych gwiazd polskich postanowił zrobić mały eksperyment. Zamienił kolor włosów u dwóch znanych dziennikarek. Jedna z nich od zawsze była kojarzona z blondem. Druga zaś z ciemnymi włosami. Po tej metamorfozie obie wyglądają zupełnie inaczej! Internautom jednak się podoba, są zachwyceni taką “zamianą”. O kim mowa?

Oczywiście o Agnieszce Woźniak - Starak, której włosy od lat są w kolorze jasnego blondu.

Jak powszechnie wiadomo, Agnieszka Woźniak – Starak należy do jednych z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w Polsce.

Swoją ogromną rozpoznawalność i zainteresowanie pośród mediów zawdzięcza przede wszystkim swoją charyzmą i profesjonalizmem zawodowym, jednak wydarzenia, które miały miejsce rok temu także się do tego przyczyniły.

Drugą kobietą z tego duetu jest Ewa Drzyzga, od zawsze kojarzona z ciemnym brązem.

Drzyzga zaś zasłynęła przede wszystkim dzięki prowadzeniu uwielbianego przez miliony Polaków programu “Rozmowy w toku”, który emitowany był aż przez 16 lat! Od 2000 do 2016 roku.

Ciekawa zmiana!

Łukasz Urbański, fryzjer aktywnie działający w mediach społecznościowych postanowił ostatnio dokonać ciekawego eksperymentu – fotografię Agnieszki Woźniak - Starak przerobił w ten sposób, że miała długie, ciemne włosy z grzywką, zaś Ewa Drzyzga stała się blondynką!

Internauci byli zachwyceni! Czekają na więcej takich wirtualnych przemian!