"Super Express" donosi, że prezydent Andrzej Duda serdecznie pogratulował Michałowi Rachoniowi i jego żonie Katarzynie Gójskiej przyjścia na świat ich córeczki Antoniny. To wspaniała wiadomość, która poruszyła wielu sympatyków gospodarza programu "#JEDZIEMY dalej".

Prezydent wykorzystał możliwość i złożył gratulacje

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Michal Rachon (@michal_rachon)

Michał Rachoń prowadzi program informacyjny "#JEDZIEMY dalej" na antenie TVP Info. Bezkompromisowy, wnikliwy i zawsze dobrze przygotowany pod względem meryturycznym dziennikarz, cieszy się sporą sympatią wśród widzów Telewizj Polskiej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Michal Rachon (@michal_rachon)

Jego żona Katarzyna Gójska także para się dziennikarstwem, co zapewne sprawia, że małżonkowie mają wiele wspólnych tematów i mogą dzielić się wzajemnie zawodowymi doświadczeniami.

YT

Okazuje się, że córki małżonków Leonia i Zofia doczekały się maleńkiej siostrzyczki Antoniny, której pojawienia się na świecie nie przegapił prezydent Andrzej Duda. Złożył on serdeczne gratulacje szczęśliwym rodzicom przy okazji wirtualnego Zjazdu Klubów Gazety Polskiej.

Bardzo gratuluję całej rodzinie, że rodzina się powiększyła, gratuluję w imieniu całej mojej rodziny, ale i w imieniu Rzeczpospolitej. Mam ten przywilej, że mogę w imieniu Rzeczpospolitej gratulować.

Nam pozostaje dołączyć do prezydenckich gratulacji, oraz życzyć zdrowia całej,powiększonej już rodzinie.

O tym się mówi: Ojciec Dyrektor przerwał milczenie. Co ważnego przekazał Polakom

Zerknij tutaj: Dorota Szelągowska w ogniu krytyki. Gwiazda wydaje ważny komunikat. O co poszło

O tym pisaliśmy ostatnio: Zaskakujące hobby pewnego lisa rozbawiło ludzi. Przy tym futrzaku trzeba pilnować ważnej części garderoby