W ciągu kilku dni Marcelina Ziętek z mało znanej aktorki paradokumentów „Szkoła” i „19+” stała się niezwykle rozpoznawalna. Mówią o niej wszystko, co się przyczyna jej sławy?

Choć ma tylko 22 lata to jest o niej niezwykle głośno. W szybkim tempie weszła do show-biznesu, chociaż na ekranie można już oglądać ją od kilku lat. Jednak to związek z 11 lat starszym skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą sprawił, że o Marcelinie Ziętek zaczęło się mówić niemal wszędzie. Kim naprawdę jest ta urocza dziewczyna.

Widzowie kanału TVN7 doskonale kojarzą ją z takich seriali paradokumentalnych jak „Szkoła” czy „19+”, w którym od trzech lat wciela się w postaci Kai Jarosik.

Co ciekawe, swioją przygodę z graniem 22-latka zaczęła bardzo wcześnie, bo swoje pierwsze kroki stawiała w teatrze. Jak sama przekonuje, wejście do obsady serialu nie było trudne, bo uwielbia grać i jest to jej wielką pasją.

Jak obecna dziewczyna Piotra Żyły stała się sławna? Marcelina Ziętek kiedyś była szarą myszką, teraz ma status celebrytki. 22-latka jest na ustach wszystkich

W jaki sposób trafiła na plan „Szkoły”? „napisał do mnie agent poszukujący młodych ludzi do paradokumentalnego serialu. Na castingu w Katowicach od razu dostałam rolę. Mogłam wybrać: grzeczną dziewczynę lub taką, która ma oś za uszami, wybrałam tę drugą” – mówiła w wywiadzie cytowanym przez serwis Świat Seriali.

Marcelinę Ziętek można również podziwiać jako modelkę, gdyż w 2014 roku otrzymała tytuły Miss Południa Nastolatek i Miss Foto Południa Nastolatek. Zajmuje się modelingiem do dziś, jednak aktorstwo stawia zawsze na pierwszym miejscu.

Dziewczyna jest również bardzo aktywna w social mediach, a ma już 40 tysięcy obserwatorów na Instagramie. 22-latka jest absolwentką Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego.

Jak informował portal "Życie": PREZYDENT PEWNEGO MIASTA WRZUCIŁ DO SIECI ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE. DRWI ZE SŁAWOMIRA ŚWIERZYŃSKIEGO. POLITYK NIE ZOSTAWIŁ NA GWIAZDORZE SUCHEJ NITKI

Przypomnij sobie: WARSZAWA: PROJEKT BUDŻETU MIASTA NA ROK 2021 JEST BARDZO SKROMNY. KORONAWIRUS SPOWODOWAŁ ZNACZNY SPADEK PRZYCHODÓW. JAKIE INWESTYCJE SĄ W PLANACH

Portal "Życie" pisał również: WARSZAWA: JUŻ NIEBAWEM NA ULICACH MIASTA ROZBŁYSNĄ ŚWIATŁA I OZDOBY ŚWIĄTECZNE. W TYM ROKU JEDNAK BĘDZIE ICH ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZAZWYCZAJ. O CO CHODZI