Kilka dni temu wyszło na jaw, że piosenkarka i zawodnik mieszanych sztuk walki wspierają się w kwestii poglądów na temat pandemii. Niewiele osób wie jednak, że tych dwoje zna się od dawna!

Niewątpliwie Edyta Górniak i Marcin Najman mogą na siebie liczyć i wspierają się w tym trudnym czasie. O piosenkarce ostatnimi czasy zrobiło się naprawdę głośno, gdy spadła na nią potężna fala krytyki w kwestii poglądów na pandemię.

W trakcie live’a na Instagramie, w którym piosenkarka żegnała się z fanami, przekonując, że chce zniknąć z mediów społecznościowych miała powiedzieć, że w wielu szpitalach leży statyści. Później przekonywała, że jej wypowiedź została zmanipulowana, a ona sama niczego takiego nie twierdziła.

Niemal od razu doczekała się wielu krytycznych komentarzy nie tylko od lekarzy i środowiska medycznego, ale także kolegów i koleżanek z branży., Wówczas w jej obronie stanął sam Marcin Najman. Sportowiec poparł jej stanowisko. Niewiele osób wie jednak, że piosenkarka i sportowiec znają się i przyjaźnią od kilku lat!

Edyta Górniak i Marcin Najman są sobie bliscy? Prawda o relacjach piosenkarki i sportowca wyszła na jaw. Praktycznie nikt nie wiedział o tym, że znajdą się od dawna

Jak doszło do tego, że relacje między Edytą Górniak a zawodnikiem mieszanych sztuk walki uległy takiemu zacieśnieniu? Jak przekonuje sam Marcin Najman miało to miejsce wówczas, gdy Edyta przyniosła mu szczęście w walce o Mistrzostwo Europy w Częstochowie, jak wyjaśnił redaktorom tygodnika „Dobry Tydzień”.

Co ciekawe, w boks i sztuki walki zaangażował się syn Edyty Górniak, Allan. Najman wyjaśnia, że tego typu sport kształtuje charakter, a syn Górniak ma wiele ambicji i hard ducha.

Oboje zbliżyła również muzyka, co niektóry może wydać się zaskakujące, bo Marcin Najman z wykształcenia jest muzykiem! Sportowiec jako dziecko grał na kontrabasie i innych instrumentach i skończył wychowanie muzycznej w Wyższej Szkole Pedagogicznej.

fot. Youtube

Jak informował portal "Życie": NA JAW WYSZŁA TAJEMNICA BYŁEJ PREMIER POLSKI. CO SKRYWAŁA PRZEZ LATA BEATA SZYDŁO I JEJ MĄŻ? WIELE OSÓB MOŻE SIĘ ZDZIWIĆ. NIKT O TYM NIE WIEDZIAŁ

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI ZADZIWIŁ POLAKÓW. JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA MIAŁ NOWĄ WIZJĘ, KTÓRA PRZEDSTAWIA ZDUMIEWAJĄCĄ PRZYSZŁOŚĆ. CZY ZACZNIEMY SIĘ TELEPORTOWAĆ

Portal "Życie" pisał również: KIEROWANIE SAMOCHODEM MOŻLIWE BEZ PRAWA JAZDY? NIESAMOWITE ZMIANY Z KORZYŚCIĄ DLA KIEROWCÓW I POLICJI WEJDĄ W ŻYCIE JUŻ WKRÓTCE. JAK TO MOŻLIWE