Okazuje się, że Krzysztof Ibisz doskonale sprawdza się w swojej nowej profesji. Jak informuje portal Super Express, znany prezenter tym razem spróbował swoich sił w aktorstwie. Co więcej, udało mu się uwieść żonę Sławomira.

O co dokładnie chodzi?

Sławomira zna chyba każdy Polak. Hity gwiazdora rock polo biją rekordy popularności w Internecie, a jego płyty rozchodzą się w zastraszającym tempie. Jak się okazuje, niedawno pojawił się zupełnie nowy utwór, który szybko zdobył uznanie fanów.

Co więcej, w klipie do najnowszej piosenki Sławomira, wystąpił sam Krzysztof Ibisz. Fani byli zaskoczeni ponowną obecnością prezentera w produkcji znanej gwiazdy rock polo. Po raz pierwszy Krzysztofa Ibisza mogliśmy bowiem oglądać w teledysku do piosenki „Weselny Pyton”.

Tym razem, znany i wiecznie młody prezenter wystąpił w klipie do utworu „Karpomir”. Tym razem jednak, przed Krzysztofem Ibiszem stanęło niesamowicie trudne wyzwanie. Oglądający teledysk mogli się nieźle zdziwić!

Nowy teledysk zaskoczył fanów

Motywem przewodnim świątecznej piosenki znanego muzyka jest ogromne uczucie jakie pojawiło się pomiędzy Krzysztofem Ibiszem, a żoną Sławomira – Kajrą. Fani Sławomira nie mają wątpliwości, że nowy klip jest kontynuacją „Weselnego Pytona”.

Głównymi bohaterami teledysku jest oczywiście Maryja i Józef, szczęśliwie zakochani w sobie. W tle natomiast pojawia się Sławomir – bardzo przygnębiony z powodu zdrady!

W teledysku oprócz Krzysztofa Ibisza pojawiły się też inne osoby, których twarze doskonale znamy z serwisu YouTube. W „Karpiomirze” wystąpił m.in. CyberMarian oraz Adam Fidusiewicz.