Jak podaje portal "Plotek", w czasie uroczystej ceremonii otwarcie konkursu Eurowizja Kids 2020, na scenie pojawiła się zwyciężczyni zeszłorocznej edycji, Viki Gabor, a także prezes TVP, Jacek Kurski.

Eurowizja Junior 2020

W poniedziałek 23 listopada odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia konkursu Eurowizja Junior 2020. Konkurs już po raz drugi z rzędu odbywa się w naszym kraju. Po raz pierwszy prawo do jego organizacji wywalczyła Roksana Węgiel, a po niej Viki Gabor. W tym roku Polskę będzie reprezentowała Ala Tracz z piosenką "I'll be standing". Finał konkursu odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

W trakcie poniedziałkowej ceremonii otwarcia głos zabrał Jacek Kurski i zdecydował się to zrobić w języku angielskim. Można ją było zobaczyć zarówno online, jak i na antenie Telewizji Polskiej. W związku z epidmią koronawirusa tegoroczna gala odbywa się w nieco innej formie niż do tej pory. Gala odbyła się w studiu nagraniowym.

Po zaprezentowaniu wszystkich kandydatów z trzynastu krajów głos zabrał Jacek Kurski, który zdecydował się mówić w języku angielskim. "I welcome everyone of you" - powiedział na wstępie Kurski. Przyznał, że TVP czuje się ogromnie wyróżnione możliwością zorganizowania konkursu eurowizji po raz drugi i nadal żywa jest radość spowodowana ubiegłorocznym triumfem Viki Gabor.

Po wystąpieniu Jacka Kurskiego na scenie pojawiła się zeszłoroczna zwyciężczyni, która wylosowała kolejność występów tegorocznych uczestników - Ala Tracz wystąpi jako 6. Całą galę możecie zobaczyć poniżej.

Co sądzicie o wystąpieniu Jacka Kurskiego i szansach naszej reprezentantki?

To też może cię zainteresować: Marzena Rogalska stała się sławna na skalę światową. Wszystko dzięki jednemu nagraniu. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Brytyjski jasnowidz przewidział wynik wyborów w USA i powstanie pandemii. Opowiedział, co nas czeka w 2021 roku

O tym się mówi: Małgorzata Kożuchowska i Andrzej Duda się przyjaźnią? Prezydent jest zachwycony ostatnim produktem zachwalanym przez aktorkę