Mandy Moore jest znaną amerykańską aktorką i piosenkarką. Kobieta znana jest między innymi ze „Szkoły uczuć”. Gwiazda zdecydowała się na bardzo intymne wyznanie. Dlaczego przez kilka tygodni nie mogła ruszyć się z łóżka?

Znana aktorka, Mandy Moore, zdecydowała się na bardzo intymne wyznanie

Mandy Moore pokazała się w ostatnim czasie na gali People’s Choice Awards 2020. Aktorka zachwyciła swoją urodą i.. ciążowym brzuszkiem! Okazuje się, że nie wszyscy wiedzieli o tym, że spodziewa się potomka.

Mandy Moore. Źródło: plejada.pl
Mandy Moore. Źródło: plejada.pl
Mandy Moore. Źródło: plejada.pl

Sakramentalne „tak” Mandy Moore powiedziała Taylorowi Goldsmith dwa lata temu. Para mieszka obecnie w Los Angeles. Są ze sobą niezmiernie szczęśliwi, a w ich rodzinie pojawi się niebawem nowy członek.

Dlaczego Mandy Moore była bardzo chora?

Mnady Moore na gali udzieliła wywiadu, podczas którego zdecydowała się na bardzo intymne wyznanie. Okazuje się, że amerykańska aktorka bardzo źle wspomina początek ciąży.

Mandy nie tylko miała problemy z układem trawiennym, ale kompletnie straciła energię. Aktorka nie mogła jeść, bo po każdym posiłku miała ataki wymiotów. Ponadto całe dnie leżała w łóżku.

Niestety wiele kobiet ma podobne objawy do Mandy. Dlatego aktorka dziwi się, jak inne panie dają radę pracować w pierwszym trymestrze ciąży.

Na szczęście Mandy Moore jest na ostatniej prostej i niebawem przywita swoje maleństwo na świecie. Przyszłym rodzicom gratulujemy, a Mandy życzymy szybkiego i bezbolesnego rozwiązania.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO