"Pikio" donosi, że Michał Wiśniewski opublikował na swoim koncie na Instagramie film, na którym widać, jak jego córka Fabienne "zabawia się" ze swoim chłopakiem Bartkiem. Na facebookowym koncie także film się pojawił, jednak czy faktycznie wzbudził takie oburzenie wśród internautów, jak to opisują tabloidy?

Radosny film, na którym tabloidy nie zostawiły suchej nitki

Michał Wiśniewski jest z pewnością dumny ze wszystkich swoich dzieci. Kibicuje im, wspiera i przekazuje wartości, które uważa za ważne w codziennym życiu, które nigdy go nie rozpieszczało.

Jak sam opowiedział w wywiadach, nie miał dobrego dzieciństwa, z powodów bardzo przyziemnych i występujących w wielu rodzinach w Polsce i poza nią. Mimo trudnościom i złym wspomnieniom, które z pewnością nauczyły go szacunku do życia, poradził sobie z "demonami", które go boleśnie dręczyły.

Dzisiaj jest dumnym ojcem, szczęśliwym mężem i nadal cenionym przez wielu fanów artystą. Udowodnił wielokrotnie, że potrafi wyciągnąć pomocną dłoń do ludzi, którym warto pomóc, a także pokazał, że potrafi być prawdziwym, troskliwym przyjacielem.

Opublikowany na mediach społecznościowym film, na którym radosna para Fabienne i Bartek wykonują akrobatyczną sztuczkę, został skrytykowany przez tabloidy, a to, co na nim widać, nazwano "zabawianiem się".

Opis, jaki Michał Wiśniewski umieścił przy filmie, także spotkał się z falą krytyki, jednak ciężko jest znaleźć tę falę wśród komentarzy internautów, zarówno na Facebooku, jak i Instagramie.

Jasnym jest fakt, że ludzie mają różne opinie na ten temat, jednak czy faktycznie dostrzegacie pod filmem miażdżącą falę krytyki?

O tym się mówi: Od soboty 15 sierpnia czekają nas nowe obostrzenia. Czy one też będą miały wpływ na funkcjonowanie placówek medycznych

Zerknij: Ania Bardowska ma męża Bohatera. Grzegorz uratował człowieka. Co się stało