"Pomponik" podaje, że dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak wzbudziła zainteresowanie paparazzich po raz kolejny. Jej ostatnie miesiące pełne są smutku, wspomnień, pożegnań i nowości niosących nadzieję. Na koncie na Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy o nowym towarzyszu.

Spore, ale ważne zmiany w życiu Agnieszki Woźniak-Starak

Nowa praca w "Dzień Dobry TVN" i stworzenie duetu z Ewą Drzyzgą, to z pewnością pozytywna zmiana, jaka nastąpiła w życiu dziennikarki.

Niestety po zawirowaniach związanych z pochówkiem jej tragicznie zmarłego męża Piotra Woźniaka-Staraka, przyszło jej pożegnać się z cudownym towarzyszem, a swojemu smutkowi dała upust w mediach społecznościowych.

Byłeś wspaniałym psem, najlepszym jakiego można sobie wymarzyć. Mądrym, opiekuńczym i pięknym. Wiem, że bardzo tęskniłeś za panem... Dziękuję, że byłeś przy mnie. Do zobaczenia Boluś 💔

Takie pożegnania zawsze są trudne, jednak w życiu Agnieszki Woźniak-Starak zagościł ktoś nowy, kto może nie zastąpi tych, co odeszli, ale stworzy z nią nowe, unikatowe wspomnienia.

Lśniąco czarna Misza zagościła w domu i w sercu Agnieszki, co widać na jej koncie na Instagramie, oraz na zdjęciach ochoczo robionych przez paparazzich, którzy nie odstępują dziennikarki na krok.

Misza wypełniła nieco pustki w sercu dziennikarki. Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Znana prezenterka przechodzi trudne chwile. Marcelina Zawadzka została oszukana. O co chodzi

Zerknij tutaj: Robert Lewandowski świętuje zdobycie Złotego Pucharu.W sieci pojawiło się "łóżkowe" zdjęcie Lewego. To nie Anna mu towarzyszyła