Hania Stach wzięła udział w drugiej edycji „Idola” i wtedy zrobiło się o niej głośno. Ludzie byli zachwyceni jej wspaniałym głosem.

Hania Stach wzięła udział w drugiej edycji „Idola”

Młodziutka wówczas Hania Stach miała ogromne szanse na wygraną w „Idolu”. Niestety wokalistka musiała jednak zrezygnować z programu. Powodem były problemy zdrowotne.

Hania nie zniknęła jednak z muzycznego świata. Wzięła udział w wielu wydarzeniach muzycznych i nagrała nawet dwie solowe płyty. Jak potoczyło się jej życie?

Hania Stach. Źródło: plejada.pl
Hania Stach. Źródło: plejada.pl
Hania Stach. Źródło: plejada.pl

Hania Stach podjęła zaskakującą decyzję

W maju 2004 roku Hania Stach wydała swój pierwszy krążek.

W 2007 roku Hania Stach wzięła udział w festiwalu w Opolu. Wokalistka była reprezentantką kącika „Idola”. Jej wspaniały występ zachwycił wówczas publiczność.

Następnie Hania Stach podkładała głos do młodzieżowego filmu „High School Musical”. Wokalistka wystąpiła we wszystkich trzech częściach musicalu.

Hania zaliczyła również występ na festiwalu Sopot TOP Trendy 2012. Wybrała piosenkę ze swojej drugiej płyty, "I Want to Love You". Po tym usunęła się ze świata show biznesu i skupiła na życiu prywatnym.

Wokalistka zmieniła swoje życie o 180 stopni

Hania aktualnie przebywa w Kuala Lumpur. Do stolicy Malezji wyjechała kilka miesięcy temu i została tam na dłużej. W grudniu ubiegłego roku poinformowała, że jest w ciąży.

Wokalistka urodziła poza granicami Polski i to właśnie tam wychowuje swojego synka Iwo. Chłopczyk co jakiś czas pojawia się na zdjęciach w mediach społecznościowych popularnej rodzicielki. Widać, że jest do niej bardzo podobny!

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO