Milionowy majątek Lewandowskich

Jak podaje portal "Alaluna", Anna i Robert Lewandowscy od kilku lat utrzymują się każdego roku na liście 100. najbogatszych Polaków. Pomimo tego, że zajmują do tej pory końcowe 80. miejsce rankignu, są jednymi z najmłodszych bohaterów tego zestawienia, a ich majątek wyliczono na... 500 milionów złotych.

Na czym zarabia najpopularniejsza w Polsce para? Jednym ze źródeł dochodu jest oczywście kontrakt piłkarza i liczne sukcesy zawodowe. Dodatkowo dochodzą wszelkie kampanie rekamowe, działalność w mediach społecznościowych czy biznesy w innych branżach np. gastronomicznych. Przypominijmy, że za jeden post na Facebooku Robert może kupić soobie mieszkanie lub dobry samochód.

Anna zasłynęła dzięki mężowi, jednak trenerka również może pochwalić się pokaźnymi kwotami, któe zarabia, prowadząc firmę cateringową i produkując zdrową żywność.

Lewandowscy z pewnością mają całą listę marzeń i pomysłów, na które przeznaczą znaczną część majątku. Wiadomo jednak, że ich planowanym stałym wydatkiem ma być w niedalekiej przyszłości opłacanie opiekunki dla dzieci.

Anna nie może liczyć na codzienną pomoc rodziny w opiece nad Klarą i Laurą, ponieważ większość czasu spędza w Monachium. Opiekunka ma odciążyć zapracowaną mamę.

To również może Cię zainteresować: HARRY I MEGHAN PO RAZ KOLEJNY NARAŻAJĄ SIĘ BRYTYJCZYKOM. ZROBILI COŚ NIEWYOBRAŻALNEGO

Zobacz także: 100 DNI SOLIDARNOŚCI W MIERZENIU SIĘ Z KORONAWIRUSEM. NOWY PLAN PODANY PRZEZ PREMIERA