Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka miesięcy niemal nie pokazywała się publicznie, nie udzielała się także w mediach społecznościowych i zrobiła sobie dłuższą przerwę zawodową. Musiała nabrać sił po stracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.

Agnieszka Woźniak-Starak porzuciła dawne marzenia

Prezenterka już wróciła do codzienności. Pogodziła się z bolesną stratą i układa sobie życie, zaczyna powoli wracać do mediów, publikuje wpisy oraz zdjęcia w mediach społecznościowych i dużo czasu spędza z najbliższymi.

Agnieszka Woźniak - Starak i Piotr Woźniak - Starak. Źródło: viva.pl
Agnieszka Woźniak - Starak i Piotr Woźniak - Starak. Źródło: viva.pl
Agnieszka Woźniak - Starak i Piotr Woźniak - Starak. Źródło: viva.pl

Agnieszka Woźniak-Starak nie chciała jednak wracać do prowadzenia programów, z którymi miała styczność przed śmiercią Piotra. Porzuciła rolę prowadzącej „Big Brothera”.

Teraz znana dziennikarka prowadzi swoją audycję w radiu oraz prowadzi program „Dzień Dobry TVN” u boku Ewy Drzyzgi. Współpraca pomiędzy kobietami wspaniale się układa, a widzowie z przyjemnością oglądają ten duet w śniadaniowym show.

Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga / Instagram @aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga / Instagram @aga_wozniak_starak

Znana dziennikarka ma teraz w życiu nowe priorytety

Przed śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka miała wiele planów. Chciała rozwijać się zawodowo, a mieszkanie w Warszawie zdecydowanie jej to ułatwiało.

Jednak po traumatycznych przeżyciach, znana dziennikarka wyjechała w góry. Tam spędziła czas z dala od miasta i mediów, z najbliższą rodziną i znajomymi.

Trzeba przyznać, że Agnieszka Woźniak-Starak pokochała góry. Jak sama zdradziła w mediach społecznościowych, teraz wizja mieszkania w centrum Warszawy jest dla niej szalona. Cisza, spokój i najbliżsi są dla niej najważniejsi.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO