Jak informuje portal "Super Express", Ewa Drzyzga znana jest z prowadzenia programów poruszających kwestie bardzo intymne, czasem wręcz stanowiące temat tabu. Często ze swoimi gośćmi omawiała trudne rodzinne relacje, mniejsze i większe dramaty, to o swojej rodzinie konsekwentnie milczy. Nie oznacza to jednak, że nie zdarzyło jej się zdradzić co nieco na temat swoich dzieci i męża. Co o nich wiadomo?

Ewa Drzyzga chroni swoją prywatność

Pewnie dla wielu osób zaskoczeniem będzie fakt, że Ewa Drzyzga wyszła za mąż dwukrotnie. Jej pierwszym partnerem był Andrzej Roszak, pracujący jako producent w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej. Ich związek rozpadł się, a przy okazji rozwodu dziennikarka poinformowała, że "nie chce wychodzić ze swoją prywatnością do świata".

Zdecydowała się milczeć na temat swojego prywatnego życia, wskazując z jednej strony brak chęci dzielenia się nim ze światem, z drugiej zaś prywatnością osób trzecich - w tym przypadku jej byłego partnera. Konsekwentnie stosuje tę zasadę względem swojego obecnego męża oraz dzieci.

YouTube

Rodzina Ewy Drzyzgi

Wiadomo, że drugim mężem Ewy Drzyzgi jest dziennikarz Marcin Borowski. Parę trudno spotkać na ściankach, a w sieci trafić na ich wspólne zdjęcia. Oboje podkreślają, że są dziennikarzami, a nie celebrytami. Poznali się w pracy, a w 2004 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Kiedy na świecie pojawił się jej pierwszy syn Staszek, dziennikarka prowadziła już "Rozmowy w toku".

Jak przyznała w swojej książce, kiedy urodziła pierwsze dziecko nie spała przez 11 miesięcy, a kiedy została mamą Ignacego drugie tyle. Chłopcy są już nastolatkami. Staszek ma 16, a Ignacy 14 lat. Jak przyznała w jednym z wywiadów, starszy z jej synów pasjonuje się lotnictwem i chciałby zostać pilotem, drugi fascynował się piłką nożną, choć zastanawia się czy nie zostać weterynarzem.

YouTube

Popieracie decyzję Ewy Drzyzgi o chronieniu swojej prywatności?

To też może cię zainteresować: Odbierzesz telefon od Małgorzaty Kożuchowskiej? Znana aktorka może do Ciebie zadzwonić w każdej chwili

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lech Wałęsa w najnowszym wpisie rzuca mocne oskarżenia. Były prezydent popełnił rażący błąd. O czym mowa

O tym się mówi: Czy sytuacja w Polsce wymusza na rządzących wprowadzenie nowych obostrzeń lub lockdownu? Rzecznik rządu komentuje sprawę