Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w naszym kraju. Kojarzymy ją przede wszystkim dzięki serialowi „M jak miłość” jednak nie można zapominać o wielu innych znakomitych rolach, w jakie wcieliła się podczas swojej kariery.

Małgorzata Kożuchowska może Cię zaskoczyć!

Aktorka, jak wiele innych współczesnych gwiazd, nie zarabia jednak tylko dzięki aktorstwie. Małgorzata Kożuchowska bardzo prężnie prowadzi bowiem swój profil na Instagramie, a dodatkowo jest twarzą reklamową znanej sieci sklepów.

Wiele osób doskonale wie, że znana aktorka jakiś czas temu została ambasadorką marki Lasocki. Obuwie tej marki możemy nabyć w sklepach sieci CCC. Okazuje się, że klienci tej sieci mogą już niebawem spodziewać się telefonu od samej aktorki!

O co dokładnie chodzi?

Jak informuje portal Lelum, Małgosia Kożuchowska została nagrana jako automatyczna sekretarka, która teraz dzwoni do klientów znajdujących się w bazie sklepu CCC i informuje ich o promocjach oraz zachęca do zakupów.

Podczas telefonu od gwiazdy możemy dowiedzieć się, że buty w sieci CCC można zamówić poprzez stronę internetową, a odebrać je w sklepie i na miejscu przymierzyć je w jednym z salonów, kiedy tylko galerie handlowe znów zostaną otwarte. Ważną informacją jest także to, że za zakupy zamówione przez Internet możemy zapłacić dopiero w sklepie!

Co więcej, Małgosia Kożuchowska opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w kozakach, które również możemy zakupić w sieci sklepów CCC. Zdecydujecie się na zakupy modnych butów, jeśli zadzwoni do Was sama Małgorzata Kożuchowska?