Książęca para już od 2011 roku, kiedy to miał miejsce ich ślub, tworzy zgrane małżeństwo. William i Kate często widziani są na publicznych wydarzeniach, podczas których wzajemnie się wspierają. Prywatnie opiekują się również trójką swoich dzieci. Jak się jednak okazuje, nie wszystko wygląda tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Czy związek książąt czeka kryzys? Zagraniczne tabloidy sugerują, że jest to nieuniknione.

Czy to koniec związku Williama i Kate?

Na początku tego roku media huczały od wiadomości, jakoby książę William miał zdradzać Kate ze swoją byłą partnerką - Rose Hanbury. Jak donoszą zagraniczni dziennikarze, rzekomi kochankowie znów mają ze sobą bliższe kontakty. Jest to zdecydowanie nie po myśli księżnej, która w końcu wybuchła.

Dowodem na romans Williama z Rose ma być fakt, iż...książę wpisał ją na listę osób, którym wyśle kartki świąteczne. Według Kate pokazał tym, że nadal darzy kochankę silnym uczuciem. Na nic zdały się wyjaśnienia jej męża, że nie stoi za tym romans, a zwykła życzliwość.

Księżna Kate skontaktowała się już ponoć z prawnikami, którzy mają pomóc jej w zakończeniu związku z Williamem. Jak donosi magazyn "Globe", w przypadku, gdyby jej się to udało, mogłaby cieszyć się wysoką sumą, gdyż rozwodem może dla siebie ugrać nawet...250 milionów dolarów.

Pieniądze to jednak nie wszystko. Warto wspomnieć, iż w przypadku rozwodu, to William objąłby opiekę nad trójką dzieci - Georgem, Charlotte i Louisem. Wynika to z zasad obowiązujących na dworze królewskim - potencjalni następcy tronu muszą bowiem od najmłodszych lat przygotowywać się do wykonywania najistotniejszych dla kraju obowiązków.

Jaka będzie decyzja Kate? Czy zdecyduje się ona na porzucenie rodziny, czy będzie w stanie wybaczyć Williamowi dla dobra dzieci?

Zobacz także: Iwona Pavlović opowiedziała o relacji z Beatą Tyszkiewicz. Zaskakujące fakty, tak obie jurorki dogadywały się w początkach emisji „Tańca z Gwiazdami”

Może cię zainteresować: Magda Gessler podzieliła się z fanami niesamowitym zdjęciem, gwiazda jest szczęśliwa. Świeżo upieczona babcia mogła wreszcie zobaczyć wnuczkę

Pisaliśmy również o: Wiceminister MSWiA krytykuje Trzaskowskiego. Poszło o ulicę Lecha Kaczyńskiego