Jak doskonale wiemy, Marta Kaczyńska związana jest z Piotrem Zielińskim od dwóch lat. Niestety, para nie ma zbyt wiele czasu, aby się sobą nacieszyć. Na przeszkodzie stoi im bowiem odległość, jaką muszą pokonać, aby się spotkać. Czy już niebawem w tej kwestii nastąpią zmiany?

Znana prawniczka zdecydowała się rzucić wszystko dla dobra rodziny?

Marta Kaczyńska od długiego czasu mieszka w Sopocie i za każdym razem podczas wywiadów przyznawała, że bardzo dobrze się tutaj czuje. Nic nie wskazywało na to, że prawniczka zdecyduje się na przeprowadzkę.

Mąż Kaczyńskiej na stałe mieszka bowiem w Warszawie, a dodatkowo z racji wykonywanego zawodu, bardzo dużo podróżuje po całym kraju. Nie jest zatem żadną tajemnicą, że para niezbyt dobrze znosi nieustanne rozłąki.

Kiedy małżeństwo zamieszka ze sobą na stałe?

Jak informuje „Dobry tydzień” małżeństwo postanowiło podjąć w tej sprawie stanowcze kroki. Wszystko wskazuje bowiem na to, że para zamieszka ze sobą na stałe i wreszcie oboje będą mogli nacieszyć się swoją obecnością.

Okazuje się bowiem, że Piotr poważnie wziął się za dokończenie domu pary, który znajduje się na Mazurach. Czy zatem Marta Kaczyńska rzuci karierę prawniczki w Sopocie i przeniesie się do Krainy Jezior? Wszystko na to wskazuje.

Ostatnio małżeństwo zostało przyłapane podczas spacerów wzdłuż sopockiej plaży. Widać, że oboje cieszą się, z rozpoczynającego się nowego etapu w ich życiu. Czy jeszcze w tym roku uda im się na stałe przeprowadzić do nowego domu?

View this post on Instagram

#happymum

A post shared by Marta Kaczyńska (@mmkaczynska) on