Maja Hyży swoją karierę rozpoczęła w 2013 roku dzięki programowi telewizji TVN „X Factor”. Piosenarka zajęła tam czwarte miejsce.

Maja Hyży znalazła nową miłość

Maja długi czas była związana z Grzegorzem Hyży. Rozstali się już dość dawno, jednak część fanów pary cały czas ubolewa nad tym faktem. Debiut obojga z nich miał miejsce w polskiej wersji programu „X-Factor”, obojgu też udało się zdobyć spory rozgłos oraz sympatię.

Maja zajęła czwarte miejsce w „X-Factorze”, zaś Grzegorz drugie. Mężczyzna zaczął robić karierę, a Maja wciąż pozostawała w cieniu. W końcu, gdy on podbijał listy przebojów, zdecydowali się na zakończenie związku.

Maja Hyży. Źródło: gwiazdy.wp.pl
Maja Hyży. Źródło: gwiazdy.wp.pl
Maja Hyży. Źródło: gwiazdy.wp.pl

Dwa lata później, w 2015 roku, Grzegorz ożenił się z Agnieszką Popielewicz. Internauci twierdzili, że Popielewicz jest „złodziejką mężów” i rozbiła związek Mai i Grzegorza.

Obecnie Maja nie skupia się już na publicznej krytyce Grzegorza i zaczęła żyć tym, co przyniesie jej los. Kobieta znalazła nową miłość i jest w szczęśliwym związku.

Maja Hyży wystąpi w popularnym programie rozrywkowym

Jednak Maję łączy z Grzegorzem jeszcze dość dużo – mają dzieci, Wiktora i Aleksandra. Ponadto kobieta niedawno przywitała na świecie kolejną pociechę, córkę Antoninę.

Maja Hyży zajęła się na dobre dziećmi i długo nie pojawiała się w mediach. Postanowiła to jednak zmienić i przyjęła propozycję Polsatu.

Maja Hyży. Źródło: fakt.pl
Maja Hyży. Źródło: fakt.pl
Maja Hyży. Źródło: fakt.pl

Wiosną 2021 roku Maję Hyży będzie można zobaczyć w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wszystko dzięki wsparciu partnera wokalistki. Mężczyzna nie tylko namówił ją do udziału w show, ale również zapewnił, że zaopiekuje się w tym czasie Antoniną.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO