Małgorzata Socha to aktorka, która cieszy się sporą sympatią widzów. Wcielała się w różne postacie – jedną ze znanych kreacji Małgosi była rola w „BrzydUli”. To właśnie po niej posypały się kolejne propozycje.

Czy Małgorzata Socha spodziewa się dziecka?

Małgorzata Socha to popularna aktorka, która od lat oczarowuje polskich telewidzów. Serca setek fanów podbiła zwłaszcza rolą Ingi Gruszewskiej w serialu „Przyjaciółki”. To właśnie tej kreacji aktorka zawdzięcza swoją ogromną popularność.

Małgorzata Socha ceni sobie swoją prywatność, dlatego nie dzieli się każdym wydarzeniem z życia z mediami. Nie bombarduje swoich fanów prywatnymi zdjęciami i informacjami.

Małgorzata Socha. Źródło: Instagram
Małgorzata Socha. Źródło: Instagram
Małgorzata Socha. Źródło: Instagram

Dlatego fani gwiazdy stwierdzili, że aktorka raczej nie przyznałaby się od razu do ciąży. Sami wyszukują szczegółów, które mogłyby na to wskazywać.

Jednak z fanek zauważyła na ostatniej fotografii, że brzuszek Małgosi Jest lekko zaokrąglony. „Czas gratulować?” – spytała. Odpowiedź aktorki była bardzo szybka i szczera.

Aktorka szczerze odpowiedziała swojej fance

Małgorzata Socha została mamą już trzykrotnie od 2013 roku. Jej dzieci to Zosia, Basia i Stanisław. Najmłodszy z nich niebawem będzie miał swoje drugie urodziny. Małgosia raczej unika pokazywania swoich pociech w mediach.

Okazuje się jednak, że Małgorzata Socha nie spodziewa się czwartej pociechy, a „zaokrąglony brzuszek”, który zauważyła fanka, jest jedynie spowodowany ułożeniem sweterka gwiazdy.

Takie ułożenie sweterka

– napisała w komentarzach pod zdjęciem Małgosia Socha.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO