Małgorzata Opczowska pracuje od niedawna jako prezenterka programu „Pytanie na śniadanie”. Wcześniej kobieta również była związana z telewizją publiczną – prowadziła program „Studio Polska” na TVP info.

Prezenterka „Pytania na śniadanie” ma za sobą ciężki okres

Niestety ze względu na panującą epidemię, program musiał być ściągnięty z anteny. Wszystko ze względu na to, że brała w nim udział publiczność, która zadawała pytania.

Był to duży cios dla Małgorzaty Opczowskiej. Świetnie radziła sobie w formacie na TVP info. Brak pracy był dla niej niezwykle bolesny.

Na szczęście władze TVP nie chciały się jej pozbyć. Dziennikarka znalazła się w składzie ekipy „Pytanie na śniadanie”. Zastąpiła tam Marcelinę Zawadzką, która po aferze podatkowej, zniknęła ze śniadaniówki.

Małgorzata Opczowska w "Pytaniu na Śniadanie"
Małgorzata Opczowska w "Pytaniu na Śniadanie"

Jak się okazuje, Małgorzata Opczowska nie została przyjęta przez widzów „Pytania na śniadanie” z otwartymi rękami. Nowa prezenterka musi liczyć się z tym, że widzowie śniadaniówki uwielbiają Marcelinę i ciężko jest ją zastąpić.

Co się wydarzyło w życiu kobiety?

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, które sugerują, że nowa prezenterka nie jest odpowiednią kandydatką na miejsce Zawadzkiej. W Internecie aż roi się od opinii niezadowolonych fanów.

Co ciekawe nie tylko oglądającym nowa prezenterka nie przypadła do gustu. Jak podaje Pudelek, niezadowolony jest sam Tomasz Wolny. Jak się okazuje sytuacja jest na tyle niepokojąca, ze stacja postanowiła poczynić już pierwsze kroki mające rozluźnić atmosferę.

Małgorzata Opczowska screen YouTube
Małgorzata Opczowska screen YouTube

Od połowy listopada Opczowska występować będzie w parze z Łukaszem Nowickim, a Wolny z Idą Nowakowską.

Problemy w pracy nie są jedynymi kłopotami w życiu Opczowskiej. Kobieta jakiś czas temu się rozwiodła i wciąż nie może się z tym do końca pogodzić.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO